Strona internetowa BetClic Polska – rejestracja online z bonusem

W jaki sposób wejść na oficjalną stronę internetową marki BetClic Polska? Legalne obstawianie online dla każdego – Dowiedz się wszystkiego, co jest potrzebne do gry!

Strona internetowa BetClic Polska
Strona internetowa BetClic Polska – rejestracja online z bonusem

Zakłady BetClic w internecie – na jaką stronę wejść żeby się zarejestrować?

BetClic w Polsce jest marką legalną, dlatego też można grać u tego bukmachera w pełnej zgodzie z prawem. Nie możesz dostać się na jego stronę internetową? Jest kilka wyjaśnień, o których dzisiaj napiszemy. Przede wszystkim musisz pamiętać, by nigdy od razu się nie załamywać, a już na pewno nie próbować rozwiązywać wszystkich problemów „na siłę”. Może się okazać, że jakiś błąd wynika z chwilowej awarii bukmachera, a my sami robimy wszystko w sposób prawidłowy.

Oficjalna strona internetowa BetClic Polska dostępna jest pod adresem www.BetClic.pl. Przed rozpoczęciem działalności widniała na niej informacja o powrocie bukmachera, ale wkrótce później znalazła się tam informacja dla aktualnej oferty, czyli kursów, promocji czy działu Live z zakładami. Poprzednia strona bukmachera Betclic z końcówką .eu jest już nieaktualna, dlatego gracze zgłaszają problem z wejściem na stronę Betclic w Polsce.

Jeszcze nie tak dawno działał portal Betclic.com czy Betclic.eu, ale od kiedy sam bukmacher uzyskał licencję Ministerstwa Finansów, żaden z tych adresów nie jest prawidłowy. Na szczęście, gracze nie muszą wcale być tego świadomi, gdyż firma Betclic sama przenosi klientów do właściwej witryny.

sts darmowy bonus 2020
Bonus 29 PLN bez wpłaty własnej u bukmachera STS. Kod promocyjny BETONLINE

BetClic online. Rejestracja konta z bonusem

Gracze w BetClic mogą rejestrować się na dwa sposoby. Strona internetowa www.Betclic.pl to tylko jedna z opcji, natomiast drugą jest mobilna aplikacja na smartfony i tablety na systemy Android i iOS.

Pamiętajcie, że obywatele naszego kraju mogą legalnie stawiać jedynie na stronie polskojęzycznej BetClic. Granie w innych wariantach tego portalu jest niezgodne z prawem i grożą za to poważne konsekwencje! Tyczy się to także rejestracji, a jeżeli graliśmy kiedyś w Betclic, kiedy jeszcze działał w szarej strefie, utwórzmy nowe konto.

Jak wygląda rejestracja konta w Betclic? Krok pierwszy i najważniejszy to wejście na www.Betclic.pl i wypełnienie formularza online, gdzie do wpisania jest kilka danych. Nawet jeśli ktoś nie jest starym bukmacherskim wyjadaczem, bez najmniejszego problemu powinien poradzić sobie z założeniem profilu w tym miejscu. A żeby było jeszcze ciekawiej – na dobry początek jest do odebrania specjalny bonus powitalny!

Promocje bukmacherskie w Betclic
Promocje bukmacherskie w Betclic online

Betclic online stare konto a nowa strona internetowa

Co mają zrobić gracze, którzy kiedyś już mieli okazję grać w Betclic, ale miało to miejsce jeszcze w czasach, gdy bukmacher nie posiadał licencji Ministerstwa Finansów? Z racji tego, że marka zupełnie odcina się od swoich dotychczasowych działań, każdy bez wyjątku musi na nowo założyć konto bukmacherskie na stronie www.Betclic.pl.

Formularz rejestracyjny wypełnia się w kilka chwil, dlatego szczególnie nie powinien nikogo denerwować obowiązek ponownego zapisania się do bukmachera. Tym bardziej, że na start na stronie marki Betclic można otrzymać do 550 PLN w formie prezentu jako cashback!

Bonus powitalny Betclic Polska – 550 PLN cashback!

betclic.pl strona internetowa dla polaków
betclic.pl strona internetowa dla polaków

Jak każdy inny legalny bukmacher w Polsce także Betclic może oferować graczom darmowe promocje i bonusy bez depozytu. Aktualny kod promocyjny do bukmacher Betclic to: KOD550.

Bonus na start w Betclic. Jak się go odbiera?
💰💰💰

  1. Rejestracja z kodem „KOD550” na www.Betclic.pl
  2. Wpłata środków za pomocą dogodnej metody
  3. Postawienie pierwszego kuponu do 550 PLN
  4. W razie przegranej – pełny zwrot!

Jak często możemy przeczytać w internecie, gracze chwalą sobie przede wszystkim to, że Betclic bonus powitalny jest bardzo przejrzysty, a jego odebranie to kwestia kilku chwil. Jakby na to nie patrzeć, mówimy tutaj o największych cashbacku w kraju, co już samo w sobie jest dla wielu zachęcające!

Przy odbieraniu bonusu w Betclic musimy pamiętać, że nasza stawka to również podatek płacony na rzecz państwa, a więc grając za 100 złotych, otrzymać możemy zwrot 88 złotych. 12 zł jest opłatą wynikającą z ustawy hazardowej. Niestety, bardzo wiele osób o tym zapomina, co ostatecznie skutkuje nieporozumieniami oraz negatywnymi opiniami uderzającymi bezpośrednio w bukmachera.

Betclic kod promocyjny KOD550
Betclic online kod promocyjny KOD550

Betclic bonus bez depozytu. Kasa za darmo na obstawianie

Gracze bukmacherscy uwielbiają, kiedy daje się im coś za darmo, dlatego tak popularne są różnego rodzaju bonusy bez depozytu. Prezenty na start bez wpłaty to szansa na zdobycie pieniędzy bez przelewania na konto buka chociażby złotówki! Doskonałym przykładem takiej promocji jest ta dla nowych graczy na www.STS.pl.

W STS każdy może przy zakładaniu konta wpisać kod promocyjnyBETONLINE” i tym samym odebrać 29 PLN bez wpłaty własnej. Dodatkowe środki są przyznawane od razu, a wszystko to bez zagmatwanych zasad. Czy w przypadku Betclic jest podobnie?

Mimo że wiele osób bardzo by tego chciało, na ten moment nie jest dostępna oferta Betclic bonus bez depozytu. Prawdopodobnie jeszcze długo się to nie zmieni, a co za tym idzie – gracze muszą pogodzić się z faktem, że do odebrania jest tylko jedna premia.

Na szczęście, bonus powitalny Betclic to dopiero początek, gdyż firma ta cały czas organizuje różnego rodzaju akcje z prezentami – zarówno dla mniej, jak i bardziej aktywnych.

Betclic online to najlepszy bukmacher w Polsce?

Obstawianie Betgames w STS
Obstawianie Betgames w STS – legalne gry karciane

Nie wiadomo, czy aktualna lista bukmacherów poszerzy się wkrótce o kolejne zagraniczne marki. BetClic online to na pewno bardzo poważny konkurent dla największych branżowych graczy – STS czy Fortuny. Czy jednak można powiedzieć, iż to obecnie najlepszy bukmacher w Polsce? Zdania na ten temat na pewno będą podzielone, ale na chwilę obecną nie wydaje się, by to właśnie portal www.Betclic.pl był najchętniej wybieranym w kraju nad Wisłą.

Betclic to bogata oferta na wydarzenia sportowe, a także darmowe mecze online przy obstawianiu na żywo. Niestety, brakuje tutaj legalnych kart jak STS Betgames czy obstawiania bez podatku, jak ma to miejsce w Fortunie. Do ideału brakuje jeszcze sporo – na pewno potwierdzi to wiele osób, chociaż znajdą się i tacy, którzy Betclic traktują jako podstawowe miejsce do grania kuponów.

A czy twoim zdaniem, bukmacher BetClic, ma szansę stać się najpopularniejszym na polskim rynku? Każdy może odpowiedzieć sobie sam, a najlepiej dopiero po przetestowaniu możliwości strony www.Betclic.pl. Konto zakłada się za darmo, więc w zasadzie nic nie stoi na przeszkodzie.


Tak, Betclic Polska posiada licencję i zezwolenie Ministerstwa Finansów na udzielanie zakładów wzajemnych przez internet, nr zezwolenia M.F. PS4.6831.11.2017

Betclic oferuje graczom bonus w postaci zwrotu zakładu (cashback) do kwoty 550 PLN. Żeby z bonusu skorzystać należy podczas rejestracji konta na stronie www.betclic.pl wpisać kod promocyjny: KOD550

Tak, jest to jedna z najlepszych aplikacji mobilnych dostępnych na rynku legalnych zakładów bukmacherskich. Aplikacja działa na smartfonach z systemem Android i iOS. Aplikację Betclic można pobrać za darmo na stronie www.betclic.pl

Legalny bukmacher Betclic oferuje swoim graczom możliwość obejrzenia setek darmowych transmiji w usłudze Betclic TV. Bukmacher transmituje mecze online z piłki nożnej, tenisa, siatkówki i innych popularnych dyscyplin, wystarczy posiadać konto na stronie www.betclic.pl

Legalny bukmacher Betclic niestety nie zdecydował się na zaoferowanie graczom bonusu bez depozytu. Na szczęście inny Polski bukmacher STS ma nowa promocję, w której do odebrania jest bonus 29 PLN bez depozytu. Żeby go odebrać wystarczy wpisać kod promocyjny "BETONLINE" podczas zakładaina konta na stronie www.sts.pl.

BEM Operations Limited (operator Betclic) zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button