Legalni bukmacherzy online

W jaki sposób wejść na oficjalną stronę internetową marki BetClic Polska? Dowiedz się, by móc zacząć obstawiać w legalny sposób!

Strona internetowa BetClic Polska
Strona internetowa BetClic Polska

Zakłady BetClic w internecie

BetClic w Polsce jest marką legalną, dlatego też można grać u tego bukmachera w pełnej zgodzie z prawem. Nie możesz dostać się na jego stronę internetową? Jest kilka wyjaśnień.

Oficjalna strona internetowa BetClic Polska dostępna jest pod adresem BetClic.pl. Przed rozpoczęciem działalności widniała na niej informacja o powrocie bukmachera, ale wkrótce później znalazła się tam informacja dla aktualnej oferty, czyli kursów, promocji czy działu Live z zakładami. Poprzednia strona bukmachera Betclic z końcówką .eu jest już nieaktualna, dlatego gracze zgłaszają problem z wejściem na stronę Betclic w Polsce.

sts darmowy bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

BetClic online. Rejestracja konta

Gracze w BetClic mogą rejestrować się na dwa sposoby. Strona internetowa to tylko jedna z opcji, natomiast drugą jest mobilna aplikacja na smartfony i tablety na systemy Android i iOS.

Pamiętajcie, że obywatele naszego kraju mogą legalnie stawiać jedynie na stronie polskojęzycznej BetClic. Granie w innych wariantach tego portalu jest niezgodne z prawem i grożą za to poważne konsekwencje!

Betclic stare konto a nowa strona internetowa

Co mają zrobić gracze, którzy kiedyś już mieli okazję grać w Betclic, ale miało to miejsce jeszcze w czasach, gdy bukmacher nie posiadał licencji Ministerstwa Finansów? Z racji tego, że marka zupełnie odcina się od swoich dotychczasowych działań, każdy bez wyjątku musi na nowo założyć konto bukmacherskie na stronie www.Betclic.pl.

Formularz rejestracyjny wypełnia się w kilka chwil, dlatego szczególnie nie powinien nikogo denerwować obowiązek ponownego zapisania się do bukmachera. Tym bardziej, że na start na stronie marki Betclic można otrzymać do 510 PLN w formie prezentu jako cashback!

betclic.pl strona internetowa dla polaków
betclic.pl strona internetowa dla polaków

Bonus powitalny Betclic Polska – 510 PLN cashback!

Jak każdy inny legalny bukmacher w Polsce także Betclic może oferować graczom darmowe promocje i bonusy bez depozytu. Aktualny kod promocyjny do bukmacher Betclic to: KOD510.

Bonus na start w Betclic. Jak się go odbiera?
💰💰💰

  1. Rejestracja z kodem “KOD510” na www.Betclic.pl
  2. Wpłata środków za pomocą dogodnej metody
  3. Postawienie pierwszego kuponu do 510 PLN
  4. W razie przegranej – pełny zwrot!

Nie wiadomo, czy aktualna lista bukmacherów poszerzy się wkrótce o kolejne zagraniczne marki. Można być jednak pewnym, iż BetClic będzie poważną konkurencją dla największych branżowych graczy – STS czy Fortuny.

A czy twoim zdaniem, bukmacher BetClic, ma szansę stać się najpopularniejszym na polskim rynku? Konkurencja jest ostra, a oferta zakładów bukmacherskich Betclic wyjątkowo ciekawa.


Tak, Betclic Polska posiada licencję i zezwolenie Ministerstwa Finansów na udzielanie zakładów wzajemnych przez internet, nr zezwolenia M.F. PS4.6831.11.2017

Betclic oferuje graczom bonus w postaci zwrotu zakładu (cashback) do kwoty 510 PLN. Żeby z bonusu skorzystać należy podczas rejestracji konta na stronie www.betclic.pl wpisać kod promocyjny: KOD510

Tak, jest to jedna z najlepszych aplikacji mobilnych dostępnych na rynku legalnych zakładów bukmacherskich. Aplikacja działa na smartfonach z systemem Android i iOS. Aplikację Betclic można pobrać za darmo na stronie www.betclic.pl

Legalny bukmacher Betclic oferuje swoim graczom możliwość obejrzenia setek darmowych transmiji w usłudze Betclic TV. Bukmacher transmituje mecze online z piłki nożnej, tenisa, siatkówki i innych popularnych dyscyplin, wystarczy posiadać konto na stronie www.betclic.pl

BEM Operations Limited (operator Betclic) zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Author

Miłośnik bowlingu, e-sportu, w szczególnie CS:GO 2018, a także ligi hokeju NHL. Przede wszystkim obstawiam na żywo, ale czasem zdarza mi się fajny singiel pre-match. Na blogu piszę o wszystkim co związane z bukmacherką. Czasem pokuszę się też o jakiś poradnik!

Comments are closed.

20 PLN BEZ DEPOZYTU

Kod Bonusowy - BETONLINE
18+. Hazard zwiazany jest z ryzykiem. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany.  LV BET zezwolenie nr. PS4.6831.9.2016.EQK
close-link
Bonus 3000 PLN + 100 PLN zakład bez ryzyka w Betfan. Kod promocyjny: BETFAN
close-image