Legalni bukmacherzy online

W jaki sposób wejść na oficjalną stronę internetową marki BetClic Polska? Dowiedz się, by móc zacząć obstawiać w legalny sposób!

Strona internetowa BetClic Polska
Strona internetowa BetClic Polska

Zakłady BetClic w internecie

BetClic w Polsce jest marką legalną, dlatego też można grać u tego bukmachera w pełnej zgodzie z prawem. Nie możesz dostać się na jego stronę internetową? Jest kilka wyjaśnień.

Oficjalna strona internetowa BetClic Polska dostępna jest pod adresem BetClic.pl. Przed rozpoczęciem działalności widniała na niej informacja o powrocie bukmachera, ale wkrótce później znalazła się tam informacja dla aktualnej oferty, czyli kursów, promocji czy działu Live z zakładami. Poprzednia strona bukmachera Betclic z końcówką .eu jest już nieaktualna, dlatego gracze zgłaszają problem z wejściem na stronę Betclic w Polsce.

sts darmowy bonus 2020
Bonus 29 PLN bez wpłaty własnej u bukmachera STS. Kod promocyjny BETONLINE

BetClic online. Rejestracja konta

Gracze w BetClic mogą rejestrować się na dwa sposoby. Strona internetowa to tylko jedna z opcji, natomiast drugą jest mobilna aplikacja na smartfony i tablety na systemy Android i iOS.

Pamiętajcie, że obywatele naszego kraju mogą legalnie stawiać jedynie na stronie polskojęzycznej BetClic. Granie w innych wariantach tego portalu jest niezgodne z prawem i grożą za to poważne konsekwencje!

Betclic stare konto a nowa strona internetowa

Co mają zrobić gracze, którzy kiedyś już mieli okazję grać w Betclic, ale miało to miejsce jeszcze w czasach, gdy bukmacher nie posiadał licencji Ministerstwa Finansów? Z racji tego, że marka zupełnie odcina się od swoich dotychczasowych działań, każdy bez wyjątku musi na nowo założyć konto bukmacherskie na stronie www.Betclic.pl.

Formularz rejestracyjny wypełnia się w kilka chwil, dlatego szczególnie nie powinien nikogo denerwować obowiązek ponownego zapisania się do bukmachera. Tym bardziej, że na start na stronie marki Betclic można otrzymać do 550 PLN w formie prezentu jako cashback!

betclic.pl strona internetowa dla polaków
betclic.pl strona internetowa dla polaków

Bonus powitalny Betclic Polska – 550 PLN cashback!

Jak każdy inny legalny bukmacher w Polsce także Betclic może oferować graczom darmowe promocje i bonusy bez depozytu. Aktualny kod promocyjny do bukmacher Betclic to: KOD550.

Bonus na start w Betclic. Jak się go odbiera?
💰💰💰

  1. Rejestracja z kodem „KOD550” na www.Betclic.pl
  2. Wpłata środków za pomocą dogodnej metody
  3. Postawienie pierwszego kuponu do 550 PLN
  4. W razie przegranej – pełny zwrot!

Nie wiadomo, czy aktualna lista bukmacherów poszerzy się wkrótce o kolejne zagraniczne marki. Można być jednak pewnym, iż BetClic będzie poważną konkurencją dla największych branżowych graczy – STS czy Fortuny.

A czy twoim zdaniem, bukmacher BetClic, ma szansę stać się najpopularniejszym na polskim rynku? Konkurencja jest ostra, a oferta zakładów bukmacherskich Betclic wyjątkowo ciekawa.


Tak, Betclic Polska posiada licencję i zezwolenie Ministerstwa Finansów na udzielanie zakładów wzajemnych przez internet, nr zezwolenia M.F. PS4.6831.11.2017

Betclic oferuje graczom bonus w postaci zwrotu zakładu (cashback) do kwoty 550 PLN. Żeby z bonusu skorzystać należy podczas rejestracji konta na stronie www.betclic.pl wpisać kod promocyjny: KOD550

Tak, jest to jedna z najlepszych aplikacji mobilnych dostępnych na rynku legalnych zakładów bukmacherskich. Aplikacja działa na smartfonach z systemem Android i iOS. Aplikację Betclic można pobrać za darmo na stronie www.betclic.pl

Legalny bukmacher Betclic oferuje swoim graczom możliwość obejrzenia setek darmowych transmiji w usłudze Betclic TV. Bukmacher transmituje mecze online z piłki nożnej, tenisa, siatkówki i innych popularnych dyscyplin, wystarczy posiadać konto na stronie www.betclic.pl

Legalny bukmacher Betclic niestety nie zdecydował się na zaoferowanie graczom bonusu bez depozytu. Na szczęście inny Polski bukmacher STS ma nowa promocję, w której do odebrania jest bonus 29 PLN bez depozytu. Żeby go odebrać wystarczy wpisać kod promocyjny "BETONLINE" podczas zakładaina konta na stronie www.sts.pl.

BEM Operations Limited (operator Betclic) zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Author

Miłośnik bowlingu, e-sportu, w szczególnie CS:GO 2018, a także ligi hokeju NHL. Przede wszystkim obstawiam na żywo, ale czasem zdarza mi się fajny singiel pre-match. Na blogu piszę o wszystkim co związane z bukmacherką. Czasem pokuszę się też o jakiś poradnik!

Comments are closed.

Bonus 3000 PLN + 100 PLN zakład bez ryzyka w Betfan. Kod promocyjny: BETFAN
close-image