Legalni bukmacherzy online

Firma bukmacherska Fortuna na początek rozgrywek Premier League przygotowała bonus 10 PLN. Każdy może go odebrać – zarówno nowy gracz, jak i ten, który gra już u tego bukmachera od dłuższego czasu! Przeczytaj szczegóły tej promocji!

Zwrot na Premier League w Fortuna Online!
Zwrot na Premier League w Fortuna Online!

Jeżeli chcesz skorzystać z tej promocji, najważniejszym warunkiem jest posiadanie konta u bukmachera Fortuna. Rozwiązać ten problem można na dwa sposoby:

  • Zalogować się na nie, jeśli się już posiada
  • Dokonać rejestracji na oficjalnym portalu Fortuna, podając w formularzu kod BETONLINE

W ramach oferty specjalnej na ekstraklasę angielską gracze mogą otrzymać 10 PLN zwrotu w przypadku przegranego kuponu. Aby zakwalifikować się do oferty, należy zagrać za równe 10 PLN brutto, stawiając na minimum jeden typ z pierwszej kolejki Premier League. Warunkiem jest, by dany mecz został rozstrzygnięty do końca dnia 12 sierpnia, czyli po prostu do końca tego tygodnia.

Zwrot u bukmachera to ciekawa opcja zarówno dla początkujących, ale i nie tylko. Pierwsze kolejki najważniejszych lig europejskich rządzą się swoimi prawami. A przecież nikt z nas nie lubi danego sezonu rozpoczynać od mniejszych lub większych wpadek, prawda?

fortuna bukmacher online

W promocji bierze się pod uwagę kupony AKO, SOLO i MAXIKOMBI. Możesz postawić zarówno kupon przedmeczowy, jak i live – każdy z nich zostanie zakwalifikowany.

Fortuna to jeden z najlepszych bukmacherów w Polsce. Posiada niezwykle bogatą ofertę i to nie tylko na najpopularniejsze dyscypliny sportowe. Marka to umożliwia, między innymi, obstawianie WOT!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Author

Miłośnik bowlingu, e-sportu, w szczególnie CS:GO 2018, a także ligi hokeju NHL. Przede wszystkim obstawiam na żywo, ale czasem zdarza mi się fajny singiel pre-match. Na blogu piszę o wszystkim co związane z bukmacherką. Czasem pokuszę się też o jakiś poradnik!

Write A Comment

Bonus 3000 PLN + 100 PLN zakład bez ryzyka w Betfan. Kod promocyjny: BETFAN
close-image