Bukmacher dla niepełnoletnich – gdzie można obstawiać legalnie?

Firmy bukmacherskie w Polsce wymagają od graczy, aby posiadali dowód tożsamości wystawiony przez rodzime instytucje oraz mieli ukończone 18 lat. Czy jednak jest tak w każdym przypadku? A może istnieje bukmacher dla niepełnoletnich?

Bukmacher dla niepełnoletnich
Bukmacher dla niepełnoletnich – czy to legalne?

UWAGA! Nasz serwis przeznaczony jest tylko dla osób pełnoletnich. Czytając dalszą część artykułu, oświadczasz, że jesteś osobą, która ukończyła 18. rok życia! Tekst nie promuje łamania prawa i ma charakter czysto informacyjny i edukacyjny!

Zakłady bukmacherskie bez dowodu – Kto może legalnie obstawiać mecze?

Obstawianie meczów w internecie jest pasją wielu osób, ale nie można zapominać, że jest to także rozrywka obarczona ryzykiem, w której stawiamy własne pieniądze.

Nie powinniśmy wierzyć w najskuteczniejsze systemy bukmacherskie i tym podobne. Owszem, da się na obstawianiu meczów wygrywać, ale porażki także się zdarzają i właśnie dlatego polski ustawodawca uniemożliwia grę u bukmacherów osobom niepełnoletnim.

Jak to dokładnie wygląda w praktyce? Wszyscy pewnie doskonale zdają sobie sprawę. W dzisiejszych czasach jest jednak nieuprawnionym osobom znacznie trudniej łamać prawo, szczególnie w internecie.

sts bez depozytu 2021
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Obecnie osoba, która chce założyć konto w firmie bukmacherskiej legalnej w naszym kraju, musi przy rejestracji podać nie tylko swoje dane, ale także wysłać skan dowodu tożsamości takiego jak dowód osobisty bądź paszport. W ten sposób osoby niepełnoletnie u bukmachera skreślone zostają już na starcie.

Weryfikacja dokumentów ma na celu sprawdzenie naszej osoby i „prześwietlenie” daty urodzenia. Na tym etapie zazwyczaj kończą się ambitne plany młodzieży, która próbuje przechytrzyć system, podając fałsze informacje na swój temat.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl1660 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachKod: BETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl200% bonusu od I wpłatyKod: BETONLINE
GoBet.pl1030 PLN w bonusachKod: BETONLINE

Nie działa też wpisywanie danych kogoś z rodziny, kto ma ukończone 18 lat. Wszystko dlatego, że wygrane można otrzymać tylko na konto tego, kto jest właścicielem profilu typerskiego!

Ile trzeba mieć lat, żeby obstawiać zakłady bukmacherskie?

W Polsce tylko osoby, które ukończyły 18. rok życia, mają prawo do obstawiania wydarzeń sportowych – zarówno w punktach naziemnych, jak i przez internet.

Bez względu na to, czy „osiemnastkę” masz za miesiąc czy dwa dni, dopóki jej nie przeżyjesz, nie masz możliwości typowania spotkań. Ustawodawca nakłada na Zakłady Bukmacherskie +18 mnóstwo obowiązków względem ochrony osób niepełnoletnich.

Przede wszystkim, po wejściu na witrynę do obstawiania jesteśmy informowani o tym, że jest ona skierowana dla osób powyżej 18 lat. Zakłady online dla niepełnoletnich na pewno byłyby popularne, ale trudno zakładać, by kiedykolwiek powstały.

W tym momencie możemy albo kliknąć, że spełniamy ten warunek, albo wyjść z portalu. I tutaj mała uwaga dla największych „cwaniaków” – samo kliknięcie jest już w internecie traktowane jak swego rodzaju podpis. Jeżeli więc potwierdzicie, że jesteście pełnoletni, a nie jest to prawda, automatycznie stawiacie się na przegranej pozycji.

Bukmacher a 18 lat. Komunikat na stronie forBET
Bukmacher a 18 lat. Komunikat na stronie forBET

Warto poinformować, że w naszym kraju nie rozgranicza się bukmacherów internetowych od naziemnych. W każdym z tych przypadków 18 lat w bukmacherce jest barierą nie do przeskoczenia. Pracownik oddziału powinien sprawdzać dowody w przypadku osób o podejrzanie młodym wyglądzie. I tak zazwyczaj się dzieje, dlatego też nie warto w tym przypadku ryzykować i zajmować się obstawianiem, jeśli jeszcze nie jesteśmy do tego uprawnieni.

Aby obstawiać w internecie, trzeba:

  • Posiadać dowód osobisty lub paszport
  • Mieć ukończone 18 lat
  • Założyć darmowe konto online
  • Wybrać się do najbliższego punktu stacjonarnego

Bukmacher dla niepełnoletnich – obstawianie bez dowodu osobistego

Granie u bukmachera nie mając 18 lat
Granie u bukmachera nie mając 18 lat

Czy można obstawiać mecze nie mając 18 lat? Można i to nawet zupełnie legalnie! Wbrew temu, co może się wam wydawać, nie chcemy was tutaj namawiać do wykorzystywania żadnych kruczków prawnych. Jeśli jeszcze nie jesteście pełnoletni, w żadnym wypadku nie wolno wam zakładać konta w firmach bukmacherskich online ani też stawiać na swoich faworytów w punktach stacjonarnych!

Nie ma jednak przeciwwskazań do tego, abyście zorganizowali wspólnie ze znajomymi zabawę, na przykład, na grupie w portalu społecznościowym, i tam typowali najbliższe kolejki konkretnych rozgrywek i tym podobnych. Oczywiście, nie możecie tego robić za pieniądze, za nagrody i tym podobne. Wszystko tylko dla czystej rozrywki i edukacji dotyczącej sportowej analizy.

Zalety bukmacheraBukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursy 🔥Superbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacja 📱eWinner610 PLN
❤️ Najlepsza oferta powitalna ❤️STS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynków 🎪Fortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocja 🤩Fuksiarz500 PLN
Ranking legalnych bukmacherów

Taka gra „na sucho” niektórym może wydawać się pozbawiona sensu. Czy jednak aby na pewno tak jest? Jeżeli się nad tym porządnie zastanowimy, to nie. Dzięki typowaniu dla zabawy nabieramy doświadczenia, możemy poznawać definicje związane z bukmacherką i nauczyć się czytać statystyki, a następnie umiejętnie je wykorzystywać.

I nieważne, że na tym nie zarobimy! Czasem satysfakcja jest znacznie cenniejsza od banknotów! Poza tym, wiedzy kupić się nie da, a tej przez rok czy dwa możecie nabyć naprawdę sporo! Na ten moment to jedyny sposób na obstawianie meczów dla niepełnoletnich.

Jaki bukmacher dla osób niepełnoletnich?

Totolotek Online dla niepełnoletnich
Totolotek Online dla niepełnoletnich

Nie istnieje w naszym kraju firma bukmacherska akceptująca aktywność graczy, którzy nie mają ukończonych 18 lat. To samo tyczy się firm zagranicznych, które podlegają prawom wszelakich rajów podatkowych. Jeżeli chcielibyście spróbować swoich sił w obstawianiu wydarzeń sportowych, a do osiągnięcia pełnoletności jeszcze trochę wam brakuje, nic nie stoi na przeszkodzie, abyście wspólnie ze znajomymi typowali starcia poszczególnych drużyn dla zabawy i wymieniali się spostrzeżeniami czy doświadczeniem.

Na pewno, jeżeli zrobicie to w sposób odpowiedni, zaowocuje to w przyszłości bardziej, niż granie „na siłę” za prawdziwe pieniądze, łamiąc polskie prawo!

Na koniec jeszcze mała przestroga, byście nigdy nie dali się oszukać w internecie na usługi osób, które umożliwiają (za opłatą) granie kuponów w imieniu osób niepełnoletnich. Tacy „biznesmeni” działają nielegalnie, a wy nie tylko możecie przez nich stracić pieniądze, ale także ponieść konsekwencje przewidziane w przepisach polskiego prawa.


Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

2.5 / 5. Ocen: 20

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Dodaj komentarz

Back to top button