Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Zwrot za przegrany kupon od Forbet

Ciekawą promocję przeprowadza bukmacher Forbet la swoich graczy, w której to zmniejsza ryzyko przegranej na zakłady z 4 ligi warmińsko mazurskiej.

Forbet tnie przegrane na 4 ligę

Forbet tnie przegrane na 4 ligę

Promocja skierowana jest do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonali co najmniej jednego depozytu.

Ta akcja promocja trwa do sobotę 20 kwietnia do godziny 23:00. I to właśnie do tej godziny mamy czas, aby zawrzeć kupon na zmagania z 4 ligi grupy warmińsko – mazurskiej Forbet.

sts darmowy bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bukmacher wymaga, żeby na kuponie znalazły się minimum cztery zdarzenia. Wszystkie muszą pochodzić z oferty bukmachera na zmagania w 4 lidze grupy warmińsko – mazurskiej Forbet. Bukmacher wymaga, żeby kurs każdego z typów był nie mniejszy niż 1.25.Stawka kuponu natomiast musi wynieść równo 39 PLN. W tej promocji bukmacher dopuszcza zarówno zdarzenia z oferty przedmeczowej jak i na żywo. Lecz wszystkie kupony systemowe są automatycznie wykluczone z tej akcji.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji, a poza tym Twój kupon okaże się przegrany to operator dokona zwrotu stawki. Lecz trzeba pamiętać, że na jednego gracza przysługuje jedne bonus.

Bonus trafi na konto gracza w formie środków bonusowych, które będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu po kusie łącznym kuponu nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button