Legalni bukmacherzy online

Lista podmiotów bukmacherskich z licencją jest coraz pokaźniejsza, ale warto sprawdzić też, jacy bukmacherzy będą i są nielegalni w roku 2019! Poznaj aktualną sytuację już teraz! 

Nielegalni bukmacherzy w Polsce 2019
Nielegalni bukmacherzy w Polsce 2019

Jaki bukmacher 2019?

Gracze cały czas zadają sobie pytanie, jacy bukmacherzy wrócą do Polski w roku 2019. Biorąc pod uwagę, że coraz więcej pojawia się firm z odpowiednimi koncesjami, nie ma się co dziwić, że wiele osób liczy na powroty takich znanych marek jak Bet at home, czy Bet365.

„Kiedy ktoś się mnie pyta jacy bukmacherzy są najlepsi i legalni to bez wahania odpowiadam Etoto, Forbet i Fortuna. Te firmy w rankingu najlepszych legalnych bukmacherów 2019 roku zawsze są w pierwszej trójce. Bonusy, oferta zakładów, kursy. Wszystko to sprawia, że nie tęsknię za nielegalnymi bukmacherami online.” – typer z forum betonline.net.pl

Na pewno nielegalni bukmacherzy w najbliższej przyszłości nie urosną w siłę w naszym kraju. Ministerstwo przyznaje sporo koncesji, co oznacza, że uzyskanie zgody na prowadzenie działalności hazardowej wcale nie jest u nas tak trudne, jak uważają to niektórzy.

forbet kod bonusowy
Bonus bez depozytu od Forbet

Sam fakt, że licencję w Polsce uzyskała marka BetClic, która przez jakiś czas działała w Polsce niezgodnie z prawem, świadczy o tym, że władze naszego kraju nie działają na niekorzyść podmiotów z zagranicy.

Biorąc pod uwagę, że proces licencyjny jest objęty tajemnicą, trudno jest uzyskać jakiekolwiek informacje na temat tego, jakie firmy starają się o polskie zgody i kiedy mogą je otrzymać. Można jedynie bazować na zapewnieniach bukmacherów, jednak te zazwyczaj można po prostu wsadzić między bajki.

Na pewno będziemy informować was na bieżąco o wszystkim, co dotyczy legalnych bukmacherów w Polsce.  Liczymy na to, że w roku 2019 ich liczba przekroczy 20 i polscy gracze będą mieli jeszcze większy wybór!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Author

Miłośnik bowlingu, e-sportu, w szczególnie CS:GO 2018, a także ligi hokeju NHL. Przede wszystkim obstawiam na żywo, ale czasem zdarza mi się fajny singiel pre-match. Na blogu piszę o wszystkim co związane z bukmacherką. Czasem pokuszę się też o jakiś poradnik!

Comments are closed.

Bonus 3000 PLN + 100 PLN zakład bez ryzyka w Betfan. Kod promocyjny: BETFAN
close-image