Legalni bukmacherzy online

Pod jakim adresem internetowym dostępna jest polska strona Bet at home w roku 2019? Jeżeli interesuje cię ten temat, trafiłeś w dobre miejsce! 

Polska strona Bet at home 2019
Polska strona Bet at home 2019

Czy bet-at-home jest legalny?

Legalne firmy bukmacherskie dostępne w naszym kraju muszą posiadać domenę z końcówką “.pl”. Popularny BAH nie jest jednak marką działającą zgodnie z obowiązującym u nas prawem i dlatego nie znajdziecie jej pod polskim adresem internetowym. Bet at home znajduje się również na liście domen, które są w Polsce blokowane, dlatego ten bukmacher co chwilę zmienia domenę żeby ominąć blokady nakładane przez dostawców internetu.

Międzynarodowa wersja Bet at home ma się jednak dobrze i dostępna jest nawet w języku polskim. Innymi słowy, od momentu wejścia w życie ustawy hazardowej z roku 2017 nie zmieniło się w tym przypadku nic i raczej nic nie wskazuje na to, by dwa lata później miało być inaczej.

bonusy bez depozytu
Darmowe bonusy bez depozytów od legalnych bukmacherów online

Bet at home w Polsce?

Gracze z naszego kraju cały czas mogą logować się do BAH, wpłacać pieniądze i grać. Oczywiście, robią to tylko na własne ryzyko, ponieważ łamią w ten sposób prawo w Polsce. Niestety, nie wszyscy z nich są tego świadomi, a sam bukmacher – rzecz jasna – nie robi wiele w temacie, by kogokolwiek informować o tym, że nie działa zgodnie z polskimi przepisami.

Co zatem nam pozostaje? Mamy dwie opcje – możemy poczekać na moment, w którym Bet at home zdecyduje się na uzyskanie polskiej licencji albo też zarejestrować się na stronie działającej zgodnie z obwiązującymi u nas przepisami! Legalnych bukmacherów, którzy mają dobre oferty zakładów, promocje, darmowe bonusy i wysokie kursy nie brakuje.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Author

Miłośnik bowlingu, e-sportu, w szczególnie CS:GO 2018, a także ligi hokeju NHL. Przede wszystkim obstawiam na żywo, ale czasem zdarza mi się fajny singiel pre-match. Na blogu piszę o wszystkim co związane z bukmacherką. Czasem pokuszę się też o jakiś poradnik!

Comments are closed.

20 PLN BEZ DEPOZYTU

Kod Bonusowy - BETONLINE
18+. Hazard zwiazany jest z ryzykiem. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany.  LV BET zezwolenie nr. PS4.6831.9.2016.EQK
close-link
20 PLN bez depozytu w Etoto. Kod promocyjny: BETONLINE
close-image