BAH boleśnie odczuwa brak polskiej licencji

Spadek przychodów o 15 procent odnotował zagraniczny bukmacher Bet-at-home. Eksperci uważają, że to skutek polskiej ustawy hazardowej, którą uchwalono w 2017 roku.

BAH boleśnie odczuwa brak polskiej licencji
BAH boleśnie odczuwa brak polskiej licencji

Przed zmianą polskich przepisów BAH posiadał prawie czterdziestoprocentowy udział na polskim rynku. Był to drugi co do popularności bukmacher w naszym kraju. Lepiej radził sobie jedynie Bet365, którego gracza nadal bardzo dobrze wspominają.

Wiarygodność bukmachera Bet-at-home nadal stoi na wysokim poziomie, jednak polscy klienci na tę chwilę nie mogą grać u niego zgodnie z obowiązującymi przepisami. Eksperci uważają, że to właśnie przez to firma odnotowała w 2018 roku wyraźny spadek przychodów. Warto podkreślić, iż podczas mundialu branża zazwyczaj przeżywa prawdziwe „żniwa”, jednak w przypadku było na odwrót.

Mimo blokady, na oficjalnej stronie BAH prawie 10 procent całego ruchu pochodziło z Polski. To nie wystarczyło jednak do odnotowania wysokich dochodów. Porównując je z tymi sprzed ustawy hazardowej 2017, spadek wyniósł, mniej więcej, aż 15 procent!

Bet-at-home zdobył w Polsce popularność, między innymi, dzięki wielu promocjom oraz funkcji oglądania meczów na żywo. Swego czasu jego banery reklamowe było widać na stadionach Ekstraklasy, a nawet koszulkach polskich drużyn. Na tę chwilę nie wiadomo, czy będzie chciał powrócić do naszego kraju. Jakiś czas temu zaskarżył polskie prawo, a dokładniej jeden z punktów ustawy hazardowej, w którym określa się warunki pozwalające na ubieganie się o licencję.


Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Dodaj komentarz

Back to top button