Szybki Kupon w Forbet. Na czym to polega?

Zakłady Bukmacherskie Forbet wprowadziły do swojej oferty opcję szybkiego kuponu. Na czym dokładnie ona polega i w jaki sposób można z niej skorzystać?

Szybki Kupon w Forbet. Na czym to polega?
Szybki Kupon w Forbet. Na czym to polega?

Możliwość stawiania Szybkiego Kuponu to ukłon w stronę graczy, którzy nie zawsze mają pomysł bądź czas na szukanie odpowiednich typów. Inaczej rzecz ujmując, jest to funkcja pozwalająca na złożenie zakładu w ciągu kilku sekund i to bez szukania „pewniaków”.

Aby zagrać Szybki Kupon Forbet wcale nie muszą interesować cię wysokie kursy. Sam decydujesz o tym, jakie wartości notowań mają znaleźć się w kuponie, a także wybierasz stawkę oraz dzień rozgrywania danych wydarzeń. Niestety, brakuje opcji wyboru dyscypliny sportowej, co można uznawać za swego rodzaju wadę.

Firma Forbet cieszy się dużą popularnością wśród polskich graczy i to nie tylko dlatego, że pozwala na oglądanie za darmo meczów online. Marka wprowadza coraz więcej nowości, a to opisywana dzisiaj to tylko jedna z nich!

szybki kupon forbet

W Szybkim Kuponie nie możesz decydować o tym, ile typów ma się znaleźć, jednak to ty określasz, ile chcesz wygrać i za ile. Można zatem łatwo obliczyć, że aby wygrać 1000 złotych, stawiając 100 po kursach 1,50, jeden mecz czy dwa będą niewystarczające!

Korzystaliście już z nowej opcji marki Forbet? Uważacie, że jest godna uwagi i polecilibyście ją innym? Czekamy na wasze głosy w tej sprawie!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Dodaj komentarz

Back to top button