Legalni bukmacherzy online

Każdemu graczowi bukmacherskiemu zależy na jak najwyższych kursach na wydarzenia sportowe. Gdzie znaleźć można wysokie kursy u polskich legalnych bukmacherów?

Gdzie wysokie kursy u bukmacherów online?
Wysokie kursy legalnych bukmacherów online

Totolotek kursy bukmacherskie 

Każdego dnia legalny bukmacher Totolotek ma dla swoich graczy specjalny dział zwany „Mega Kursy”, w którym znaleźć można propozycje przygotowane na konkretną dobę. We wspomnianej zakładce znajdziecie specjalną ofertę na najważniejsze wydarzenia – nie tylko związane z piłką nożną, ale także innymi popularnymi dyscyplinami sportowymi .

Mega kursy to niekiedy wartości wyższe o kilkanaście groszy od standardowej oferty. Warto przyglądać się nim każdego dnia, odwiedzając www.Totolotek.pl. Należy jednocześnie pamiętać, że tylko osoby zarejestrowane w tym portalu mogą korzystać ze specjalnych promocji, takich jak wysokie kursy u bukmachera! Boisz się o porażkę? Skorzystaj z opcji Bezpieczny Kupon.

sts darmowy bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

LvBET Gruby Kupon 

Czym jest „Gruby Kupon” w LvBET? To coś wyjątkowego, gdyż jest to specjalny, pojedynczy zakład łączący ze sobą kilka typów. Wybierając tę ofertę, możemy liczyć na znacznie wyższy kurs, jednak trzeba podkreślić, że aby wygrać potrzeby zazwyczaj poprawnego wytypowania co najmniej trzech zdarzeń. Nie jest to takie proste, biorąc pod uwagę, że to bukmacher LvBET wybiera, na kogo możemy postawić.

Totolotek mega kursy
Totolotek mega kursy

Każda osoba zarejestrowana na www.LvBET.pl jest uprawniona do korzystania z opcji „Gruby Kupon”. Oferta aktualizowana jest na bieżąco i dostępna dla wszystkich graczy.

SUPEROFERTA w Fortunie

Wśród legalnych bukmacherów oferujących wysokie kursy nie mogło zabraknąć marki Fortuna. Wszyscy zarejestrowani na www.eFortuna.pl mogą codziennie korzystać z tak zwanej SUPEROFERTY. Co to takiego? To specjalnie wybrane wydarzenia, na które można zdobyć wyższe kursy.

Aby dodać do kuponu minimum jedno zdarzenia z SUPEROFERTY, trzeba postawić kupon minimum AKO 5. Wraz z powiększaniem rozmiaru naszego kuponu, otrzymujemy możliwość korzystania z kolejnych wyjątkowych kursów przygotowanych przez bukmachera Fortuna. Maksymalnie można mieć 3 zdarzenia z SUPEROFERTY w przypadku jednej gry.

Fortuna wyższe kursy 2018
Fortuna wyższe kursy 2018

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Author

Miłośnik bowlingu, e-sportu, w szczególnie CS:GO 2018, a także ligi hokeju NHL. Przede wszystkim obstawiam na żywo, ale czasem zdarza mi się fajny singiel pre-match. Na blogu piszę o wszystkim co związane z bukmacherką. Czasem pokuszę się też o jakiś poradnik!

Write A Comment

Bonus 3000 PLN + 100 PLN zakład bez ryzyka w Betfan. Kod promocyjny: BETFAN
close-image