Legalni bukmacherzy online

Zakłady bukmacherskie Fortuna zostały sponsorem tytularnym piłkarskiej pierwszej ligi. Na pierwszą kolejkę rozgrywek Fortuna 1. Ligi przygotowano zwrot 10 PLN!

Zwrot u bukmachera. Fortuna ma 10 PLN dla graczy!

Fortuna to bardzo popularny bukmacher internetowy. To jeden z tych, gdzie można legalnie oglądać mecze na żywo i to bez żadnych dodatkowych opłat. Jeżeli nie jesteście zarejestrowanymi graczami, możecie zrobić to online w każdej chwili. W formularzu warto podać przy tym kod promocyjny!

Aby otrzymać zwrot w wysokości 10 PLN, należy postawić kupon AKO, SOLO lub MAXIKOMBI w dniach 20-22 lipca 2018 roku. W kuponie musi znajdować się przynajmniej jeden typ z 1. kolejki rozgrywek pierwszoligowych. Jeżeli gracz wygra, otrzyma pełną kwotę jak normalnie, w przypadku porażki – zgarnie cashback w wysokości 10 PLN!

Stawka kuponu kwalifikacyjnego nie może wynieść więcej ani mniej niż 10 PLN! Każdy z graczy ma prawo do otrzymania tylko jednego zwrotu, który zostanie przelany na konto w Fortunie w dniu 23 lipca 2018!

Gracze otrzymają prezent w postaci 1 400 punktów Fortuna Klub Plus (w skrócie FKP), co odpowiada kwocie 10 PLN. W przypadku wygranej nie przysługuje prezent!

Pamiętajcie, że Fortuna to nie bukmacher dla niepełnoletnich. Tylko osoby, które ukończyły 18 rok życia, mogą być pełnoprawnymi klientami tych zakładów bukmacherskich online!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

 

Author

Miłośnik bowlingu, e-sportu, w szczególnie CS:GO 2018, a także ligi hokeju NHL. Przede wszystkim obstawiam na żywo, ale czasem zdarza mi się fajny singiel pre-match. Na blogu piszę o wszystkim co związane z bukmacherką. Czasem pokuszę się też o jakiś poradnik!

Write A Comment

Bonus 3000 PLN + 100 PLN zakład bez ryzyka w Betfan. Kod promocyjny: BETFAN
close-image