Bezpieczny Kupon w Totolotku!

Gracze zarejestrowani w Totolotku mogą już korzystać z opcji Bezpieczny Kupon. Dzięki niej, w przypadku jednego nietrafionego typu na kuponie, można otrzymać cashback w wysokości dziesięciokrotności stawki! 

Bezpieczny Kupon w Totolotku!

Bezpieczny kupon bukmachera Totolotek

Jeszcze do niedawna oferta była skierowana tylko i wyłącznie do osób, które grają w punktach naziemnych. Od niedawna można z niej korzystać również w serwisie bukmacherskim Totolotek.

Promocja jest dostępna także dla nowo zarejestrowanych. Jeżeli jeszcze nie masz konta u tego bukmachera, wejdź na www.Totolotek.pl  i wypełnij formularz rejestracyjny. Na start przygotowano dla nowych użytkowników 20 PLN bez depozytu i 500 PLN za pierwszy depozyt na konto.

sts darmowy bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jakie warunki należy spełnić, by skorzystać z opcji Bezpieczny Kupon? Oto szczegóły:

  • Tylko kupony proste
  • Minimalny kurs łączny: 150
  • Maksymalny kurs pojedynczego zdarzenia: 5.00
  • Stawka maksymalna: 300 PLN
  • Tylko zakłady przedmeczowe!

Zakład nie będzie traktowany jako bezpieczny, gdy minimalny kurs łączny zostanie obniżony w sytuacji losowanej, na przykład, w przypadku gdy mecz zostanie odwołany.

Korzystanie z opcji Bezpieczny Kupon nie obniża ewentualnej wygranej. Jeżeli zatem trafisz wszystkie swoje typy, wygrasz tyle samo, ile w normalnych okolicznościach.

Chcesz wygrywać więcej? W mobilnej aplikacji Totolotka możesz obstawiać z obniżonym podatkiem! Zupełnie bezpłatnie i to jak najbardziej legalnie!

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Dodaj komentarz

Back to top button