Legalni bukmacherzy online

Gracze zarejestrowani w Totolotku mogą już korzystać z opcji Bezpieczny Kupon. Dzięki niej, w przypadku jednego nietrafionego typu na kuponie, można otrzymać cashback w wysokości dziesięciokrotności stawki! 

Bezpieczny Kupon w Totolotku!

Bezpieczny kupon bukmachera Totolotek

Jeszcze do niedawna oferta była skierowana tylko i wyłącznie do osób, które grają w punktach naziemnych. Od niedawna można z niej korzystać również w serwisie bukmacherskim Totolotek.

Promocja jest dostępna także dla nowo zarejestrowanych. Jeżeli jeszcze nie masz konta u tego bukmachera, wejdź na www.Totolotek.pl  i wypełnij formularz rejestracyjny. Na start przygotowano dla nowych użytkowników 20 PLN bez depozytu i 500 PLN za pierwszy depozyt na konto.

sts darmowy bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jakie warunki należy spełnić, by skorzystać z opcji Bezpieczny Kupon? Oto szczegóły:

  • Tylko kupony proste
  • Minimalny kurs łączny: 150
  • Maksymalny kurs pojedynczego zdarzenia: 5.00
  • Stawka maksymalna: 300 PLN
  • Tylko zakłady przedmeczowe!

Zakład nie będzie traktowany jako bezpieczny, gdy minimalny kurs łączny zostanie obniżony w sytuacji losowanej, na przykład, w przypadku gdy mecz zostanie odwołany.

Korzystanie z opcji Bezpieczny Kupon nie obniża ewentualnej wygranej. Jeżeli zatem trafisz wszystkie swoje typy, wygrasz tyle samo, ile w normalnych okolicznościach.

Chcesz wygrywać więcej? W mobilnej aplikacji Totolotka możesz obstawiać z obniżonym podatkiem! Zupełnie bezpłatnie i to jak najbardziej legalnie!

Author

Miłośnik bowlingu, e-sportu, w szczególnie CS:GO 2018, a także ligi hokeju NHL. Przede wszystkim obstawiam na żywo, ale czasem zdarza mi się fajny singiel pre-match. Na blogu piszę o wszystkim co związane z bukmacherką. Czasem pokuszę się też o jakiś poradnik!

Write A Comment

Bonus 3000 PLN + 100 PLN zakład bez ryzyka w Betfan. Kod promocyjny: BETFAN
close-image