Promocja powitalna bukmachera Fortuna!

Dzięki nowej ofercie powitalnej legalnego bukmachera Fortuna już na start możesz otrzymać 100 PLN w formie Zakładu Bez Ryzyka i nawet 400 PLN za pierwszy depozyt! 

Promocja powitalna bukmachera Fortuna!

Promocja powitalna w Fortunie

Promocja skierowana jest do wszystkich, którzy w okresie jej trwania wejdą na www.eFortuna.pl i wypełnią formularz rejestracyjny, podając swoje dane, niezbędne do założenia konta.

Pierwsza premia, jaka została przygotowana dla nowych graczy Fortuny, to Zakład Bez Ryzyka w wysokości 100 PLN. Aby maksymalnie z niego skorzystać, wystarczy postawić swój pierwszy kupon za dokładnie 114 złotych. Jak to dokładnie działa? Wszystko wyjaśniamy poniżej!

100 PLN Zakład Bez Ryzyka Fortuna:
  1. Wypełniasz formularz rejestracyjny na oficjalnej stronie Fortuny, zakładając konto
  2. Dokonujesz wpłaty i grasz swój pierwszy kupon za dowolną kwotę
  3. Jeżeli wygrasz, zdobywasz pieniądze dla siebie, jeżeli przegrasz – dostajesz zwrot!
sts darmowy bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Zakład Bez Ryzyka to jeszcze nie wszystko! Bukmacher Fortuna, jako jedyny legalny bukmacher, przygotował dwa bonusy powyżej 100 PLN na start! Drugi to standardowa premia za pierwszy depozyt! Im więcej wpłacasz na swoje nowe konto, tym lepszy bonus otrzymujesz! Maksymalnie można zyskać 400 PLN, co jest bardzo dobrą sumą jak na początek przygody z obstawianiem meczów!

100% bonus powitalny do 400 PLN Fortuna:
  1. Złóż pierwszy depozyt na nowo założone konto u bukmachera Fortuna
  2. Postaw wpłacone pieniądze na dowolne zdarzenia dostępne w ofercie mobilnej i tradycyjnej
  3. Odbierz 100% wartości pierwszej wpłaty aż do 400 złotych!
fortuna bukmacher promocja 2018

Oferta specjalna na start dostępna jest do odwołania. Należy pamiętać, że nie zawsze można z niej skorzystać. Najpewniejszym sposobem jest wejść na oficjalną stronę bukmachera!

Nie można otrzymać premii powitalnej więcej niż jeden raz. Jeżeli masz już konto w Fortunie, ale jeszcze nie korzystałeś z żadnej promocji, jak najbardziej masz prawo do odebrania zarówno Zakładu Bez Ryzyka, jak i bonusu powitalnego od pierwszej wpłaty na konto.

Pamiętaj, że tylko gra u legalnych bukmacherów jest zgodna z polskim prawem! Wspierasz też dzięki temu Polskę. Ostatnie dane pokazują, iż do budżetu państwa trafiło prawie 400 milionów złotych z zakładów bukmacherskich!

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Dodaj komentarz

Back to top button