Zwrot za przegrane kupony u bukmacher Forbet

Typujesz sportowy wirtualne? Jak tak to warto jest skorzystać z promocji jaką oferuje dla swoich graczy bukmacher Forbet, który zmniejsza ryzyko przegranej.

Forbet zwraca stawkę za kupony ze sportów wirtualnych

Forbet zwraca stawkę za kupony ze sportów wirtualnych

Promocja skierowana jest do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Warunkiem podstawowym tej promocji jest to zawarcie kuponu w dniu 24 kwietnia w godzinach od 0:00 do 23:59, na którym będą znajdować się jedynie zdarzenia ze sportów wirtualnych.

Poza tym bukmacher wymaga, żeby kupon spełnił jeszcze następujące warunki promocji:

  • kurs łączny nie może być mniejszy niż 2.00
  • stawka kuponu musi wynieść dokładnie 20 PLN
etoto bonus za darmo 2019
etoto bonus za darmo 2019

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji, a do tego Twoje kupony zostały rozliczony jako przegrany to operator dokona zwrotu stawki za przegrany kupony. Lecz trzeba pamiętać, że w promocji biorą udział jedynie trzy pierwsze kupony.

Bonus trafi na konto gracza w formie środków bonusowych najpóźniej do 36 godzin od momentu rozliczenia kupon. Otrzymany bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu po kurie nie milejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button