Legalni bukmacherzy online

Przed nami KSW 48, gdzie to swoją walką stoczy chociażby Roman Szymański. Z tej okazji bukmacher Forbet przewidział promocję dla swoich graczy, w której to rozdaje bonusy w kwocie 10 PLN za każdy poprawnie wytypowany rezultat walki.

Typuj KSW i walcz o nagrody

Typuj KSW i walcz o nagrody

Promocja skierowana jest do graczy, którzy posiadają u bukmachera Forbet zweryfikowane konto oraz wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Akcja promocyjna trwa do soboty 27 kwietnia do godziny 20:00. Chcąc liczyć na bonus to trzeba w tych godzinach dokonać zawarcia kuponu. Bukmacher wymaga, żeby stawka wyniosła dokładnie 49 PLN.

Darmowy bonus bez wpłaty u bukmachera Etoto. Kod promocji Betonline.

Poza tym na kuponie muszą znaleźć się dokładnie pięć zdarzeń, które będą wszystkie pochodzić z oferty KSW 48! W tej akcji biorą udział jedynie zdarzenia przedmeczowe, zaś typy muszą być oddane drogowego, tj. 1 bądź 2.

Za każdy poprawnie wytypowany wynik walki na kuponie bukmacher Forbet przyzna dodatkowy bonus w wysokości 10 PLN. Maksymalnie gracz może otrzymać extra bonus w wysokości 50 PLN. Bonus traci na konto gracza niezależenie od tego jak jego kupon zostanie rozliczony, czy będzie wygrany czy przegrany.

Trzeba pamiętać, że na jednego użytkownika przypada jeden bonus. Natomiast z akcji są wykluczone kupony:

  • zagrane systemowo
  • zawarte przez środki bonusowe

Bonus trafi na konto gracza w formie środków bonusowych, aby je wypłacić trzeba dokonać czterokrotnego obrotu otrzymaną wartością po kursie nie mniejszym kupon niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Author

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów sportowych online. Darmowe zakłady, frebebety, bonusy bez depozytów. Kody promocyjne do bukmacherów internetowych.

Comments are closed.

Bonus 3000 PLN + 100 PLN zakład bez ryzyka w Betfan. Kod promocyjny: BETFAN
close-image