Legalni bukmacherzy online

Nagrody klasy premium przygotowały Zakłady Bukmacherskie Fortuna dla uczestników weekendowej zabawy w obstawianie Wirtualnych Sportów! 

Zdobywaj biznesowe nagrody w Wirtualnych Sportach!

Kiedy promocja startuje? Już 2 lutego, a zakończy się wraz z tym weekendem, czyli potrwa dokładnie do 4 lutego do godziny 23.59. Nie trzeba się w żaden sposób zapisywać do oferty, po prostu należy obstawiać kupony z dowolnymi wirtualnymi sportami i liczyć na to, że osiągnie się najwyższe wygrane podczas trwania konkursu!

Punkty rankingowe liczone są w następujący sposób: suma stawek x suma kursów x suma wydarzeń na kuponie. Bukmacher Fortuna przygotował aż 20 nagród dla najlepszych, z czego pierwsza dziesiątka zgarnie wysokiej klasy walizki, natomiast druga – stylowe torby kabinowe znanej marki.

A oto szczegóły, co można otrzymać w tej promocji:

Miejsca 1-10: Biznesowe torby podróżne z miejscem na laptopa marki Titan

Miejsca 11-20: Walizki kabinowe marki Witchen.

Obstawianie wirtualnych meczów w Fortuna Online
Obstawianie wirtualnych meczów w Fortuna Online

Żeby zakwalifikować się do promocji, trzeba posiadać konto na www.eFortuna.pl i postawić w okresie objętym konkursem co najmniej 10 zakładów na Wirtualne Sporty. Kurs minimalny w każdym kuponie nie może być niższy niż 1.60.

Wirtualne Sporty Fortuna to świetna zabawa dla wszystkich, którzy lubią dynamiczne obstawianie popularnych dyscyplin sportowych i nie tylko. Piłka nożna, wyścigi konne,  a nawet rywalizacja komputerowych kierowców. W tym przypadku jest w czym wybierać, a wszystko rozliczane jest w ciągu maksymalnie kilku minut od złożenia zakładu!

Author

Miłośnik bowlingu, e-sportu, w szczególnie CS:GO 2018, a także ligi hokeju NHL. Przede wszystkim obstawiam na żywo, ale czasem zdarza mi się fajny singiel pre-match. Na blogu piszę o wszystkim co związane z bukmacherką. Czasem pokuszę się też o jakiś poradnik!

Write A Comment

Bonus 3000 PLN + 100 PLN zakład bez ryzyka w Betfan. Kod promocyjny: BETFAN
close-image