Zdobywaj biznesowe nagrody w Wirtualnych Sportach!

Nagrody klasy premium przygotowały Zakłady Bukmacherskie Fortuna dla uczestników weekendowej zabawy w obstawianie Wirtualnych Sportów! 

Zdobywaj biznesowe nagrody w Wirtualnych Sportach!

Kiedy promocja startuje? Już 2 lutego, a zakończy się wraz z tym weekendem, czyli potrwa dokładnie do 4 lutego do godziny 23.59. Nie trzeba się w żaden sposób zapisywać do oferty, po prostu należy obstawiać kupony z dowolnymi wirtualnymi sportami i liczyć na to, że osiągnie się najwyższe wygrane podczas trwania konkursu!

Punkty rankingowe liczone są w następujący sposób: suma stawek x suma kursów x suma wydarzeń na kuponie. Bukmacher Fortuna przygotował aż 20 nagród dla najlepszych, z czego pierwsza dziesiątka zgarnie wysokiej klasy walizki, natomiast druga – stylowe torby kabinowe znanej marki.

A oto szczegóły, co można otrzymać w tej promocji:

Miejsca 1-10: Biznesowe torby podróżne z miejscem na laptopa marki Titan

Miejsca 11-20: Walizki kabinowe marki Witchen.

Obstawianie wirtualnych meczów w Fortuna Online
Obstawianie wirtualnych meczów w Fortuna Online

Żeby zakwalifikować się do promocji, trzeba posiadać konto na www.eFortuna.pl i postawić w okresie objętym konkursem co najmniej 10 zakładów na Wirtualne Sporty. Kurs minimalny w każdym kuponie nie może być niższy niż 1.60.

Wirtualne Sporty Fortuna to świetna zabawa dla wszystkich, którzy lubią dynamiczne obstawianie popularnych dyscyplin sportowych i nie tylko. Piłka nożna, wyścigi konne,  a nawet rywalizacja komputerowych kierowców. W tym przypadku jest w czym wybierać, a wszystko rozliczane jest w ciągu maksymalnie kilku minut od złożenia zakładu!

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Dodaj komentarz

Back to top button