Legalni bukmacherzy online

Piątkowe porażki w kuponach AKO nie bolą w forBET tak bardzo, jak zwykle! Wszystko dzięki promocji cashbacku, w ramach której można otrzymać z powrotem nawet 40 PLN!

Promocja zwrotna AKO jest udostępniana graczom w super kalendarzu promocji 2018. Promocją akcji zajmuje się dwóch ambasadorów marki forBET w Polsce, to jest Karolina Kowalkiewicz oraz Artur Boruc.

W ramach piątkowej promocji można otrzymać od 20 do 40 PLN zwrotu w przypadku przegranego kuponu z konkretną liczbą zdarzeń. Należy pamiętać, by stawka była równa tej wymaganej przez regulamin oferty.

Do 40 PLN zwrotu od piątkowych przegranych w forBET!

Zwrot przegranych w forBET:
  • 20 PLN, jeśli przegrasz w kuponie z czterema zdarzeniami, który postawisz za równe 20 PLN
  • 30 PLN, jeśli przegrasz w kuponie z pięcioma bądź sześcioma zdarzeniami, który postawisz za 30 PLN
  • 40 PLN, jeśli przegrasz w kuponie z co najmniej siedmioma zdarzeniami, a zagrasz za 40 PLN

Oferta jest dostępna tylko w piątki. Wszystkie środki zostaną wypłacone graczom po napisaniu przez nich wiadomości e-mail na specjalne konto pocztowe bukmachera. W ciągu dnia można zgarnąć maksymalnie jeden cashback.

Musisz być zarejestrowany na www.iFORBET.pl, by skorzystać z tej oferty. Przy zakładaniu konta pamiętaj o skorzystaniu z bonusu 100% do 600 PLN za pierwszą wpłatę!

Bonusowe środki przelane zostaną na odpowiednie profile graczy w ciągu 48 godzin od zgłoszenia się uczestnika zabawy po premię.  Zwrócone pieniądze trzeba obrócić x4ako zwrot forbet

Kurs ogólny na kuponie promocyjnym jest bez znaczenia, jednak należy pamiętać, że pojedyncze zdarzenie nie może być postawione po kursie niższym niż 1.30.

To nie jedyna oferta przygotowana w ciągu tygodnia przez forBET. W środy, na przykład, można grać w tym portalu bez 12% podatku i to zupełnie legalnie!

Author

Miłośnik bowlingu, e-sportu, w szczególnie CS:GO 2018, a także ligi hokeju NHL. Przede wszystkim obstawiam na żywo, ale czasem zdarza mi się fajny singiel pre-match. Na blogu piszę o wszystkim co związane z bukmacherką. Czasem pokuszę się też o jakiś poradnik!

Write A Comment

Bonus 3000 PLN + 100 PLN zakład bez ryzyka w Betfan. Kod promocyjny: BETFAN
close-image