Legalni bukmacherzy online

Legalny bukmacher Totolotek obniża podatek od wszystkich zakładów stawianych za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Dzięki tej regularnej promocji można zdobyć 6% więcej wygranych, niż na co dzień!

Oferta obowiązuje do odwołania. Każda osoba, która posiada konto u bukmachera Totolotek, może z niej korzystać za każdym razem, gdy nie są aktywne inne promocje jak chociażby „Gram Grubo”. Nie jesteś jeszcze zarejestrowany? Możesz to zrobić na www.Totolotek.pl i tym samym dostać 20 PLN bez depozytu i 500 PLN za pierwszą wpłatę!

Kupony promocyjne muszą być stawiane za pośrednictwem aplikacji mobilnej Totolotka, którą można zainstalować na urządzeniach mobilnych z systemami Android oraz iOS. Minimalny kurs ogólny brany pod uwagę w ofercie to 2.50, a pojedynczego zdarzenia – 1.30.

6 procent podatku mniej w Totolotku!

Tylko gracze stawiający co najmniej trzy typy na kuponie mogą skorzystać z obniżonego podatku. Nie ma limitu wygranych, jakie można osiągnąć dzięki tej ofercie specjalnej.

Stawka kuponu promocyjnego nie może wynieść mniej niż 20 PLN. Warto wziąć pod uwagę, że również nowi klienci Totolotka mogą skorzystać z obniżonej stawki podatku (poza 20 PLN bez depozytu + 500 bonusu powitalnego 2018!). Wszystko odbywa się, rzecz jasna, zgodnie z prawem. Zgodnie z najnowszymi danymi, po ustawie hazardowej 2017 szara strefa zmniejszyła się już o blisko połowę!

Podatek nie może być obniżony w przypadku promocji, które także podwyższają sumy wygranych. Standardowy współczynnik 0,88 automatycznie zostaje podwyższony do 0,94. Wystarczy tylko spełnić warunki, o jakich była mowa powyżej.

Author

Miłośnik bowlingu, e-sportu, w szczególnie CS:GO 2018, a także ligi hokeju NHL. Przede wszystkim obstawiam na żywo, ale czasem zdarza mi się fajny singiel pre-match. Na blogu piszę o wszystkim co związane z bukmacherką. Czasem pokuszę się też o jakiś poradnik!

Write A Comment

Bonus 3000 PLN + 100 PLN zakład bez ryzyka w Betfan. Kod promocyjny: BETFAN
close-image