Legalni bukmacherzy online

To nowość, na jaką czekało wielu graczy! Od teraz w aplikacji mobilnej bukmachera Milenium można obstawiać dyscypliny z tak zwanych Wirtualnych Sportów!

Aplikacja mobilna Milenium to program stworzony z myślą o użytkownikach urządzeń z systemami Android oraz iOS. Można pobrać go z oficjalnej strony bukmachera www.Milenium.pl i zainstalować na własnym telefonie bądź tablecie.

W najnowszej odsłonie mobilnego Milenium można obstawiać przedmeczowo oraz Live. Dostępna jest pełna oferta na wszystkie zdarzenia z różnych dyscyplin sportowych czy wydarzeń kulturalnych. Apka umożliwia teraz także śledzenie wyników na żywo oraz czytanie typów i analiz najważniejszych spotkań rozgrywanych konkretnego dnia. Usprawniono interfejs, dzięki czemu ma być teraz jeszcze przyjemniejszy dla oka i wygodniejszy w obsłudze.

Wirtualne Sporty Milenium

Wprowadzenie mobilnych Wirtualnych Sportów to świetna wiadomość, ponieważ jest to ostatnio bardzo popularna forma bukmacherskiej rozrywki. W Milenium znajdziecie pojedynki na wirtualnych arenach, między innymi, z piłki nożnej, tenisa oraz koszykówki. Jeżeli chodzi o futbol, do dyspozycji są zarówno rozgrywki międzynarodowe, jak i klubowe.

Wkrótce w Milenium znaleźć ma się także oferta na wirtualne wyścigi konne oraz gonitwy psów. Niestety, na razie nie jest znana dokładna data wprowadzenia tej usługi.

Grając obecnie na Wirtualne Sporty w aplikacji mobilnej bukmachera Milenium można płacić 6% podatku mniej, niż zwykle. Podobną akcję organizuje stale bukmacher Totolotek, który powiększa wygrane na wszystkie zakłady mobilne!

Author

Miłośnik bowlingu, e-sportu, w szczególnie CS:GO 2018, a także ligi hokeju NHL. Przede wszystkim obstawiam na żywo, ale czasem zdarza mi się fajny singiel pre-match. Na blogu piszę o wszystkim co związane z bukmacherką. Czasem pokuszę się też o jakiś poradnik!

Write A Comment

Bonus 3000 PLN + 100 PLN zakład bez ryzyka w Betfan. Kod promocyjny: BETFAN
close-image