Bonus 400 PLN na skoki w Zakopanem!

Obstawiaj zakłady sportowe na konkursy weekendowe na Wielkiej Krokwi w Zakopanem. LvBET bukmacher online przygotował konkurs, gdzie do zdobycia jest nawet 400 PLN bonusu! 

Bonus 400 PLN na skoki w Zakopanem!

Zabawa jest dostępna między 27 a 28 stycznia bieżącego roku. Gracze, którym uda się postawić zwycięski kupon z najwyższym iloczynem kursu i stawki, otrzymają nagrody przygotowane przez bukmachera.

LvBET ma do rozdania pięć bonusów. Najwyższy z nich to 400 PLN, a najniższy – 50 PLN. Oto szczegółowa struktura wypłat w promocji:

Struktura wypłat w promocji Zakopane 2018Jakie zakłady biorą udział w tej promocji? Pojedyncze lub kombi, wygrane i – co najważniejsze – tylko takie z selekcjami związanymi z Pucharem Świata w skokach narciarskich w Zakopanem!

Wszystkie nagrody z tej promocji zostaną przyznane odpowiednim osobom w poniedziałek, czyli 29 stycznia, do godziny 17. Bonusowe pieniądze z konkursu muszą być wykorzystane w ciągu 30 dni od zaksięgowania na koncie bukmacherskim w LvBET.

W ofercie liczą się kupony postawione od 24 stycznia. Bonusowe środki podlegają warunkowi 3-krotnego obrotu.

Zwycięzcy zostaną poinformowani o swoim sukcesie drogą e-mailową. Na tę wiadomość nie trzeba odpisywać ani jej w żaden sposób weryfikować.

Każdy uczestnik może otrzymać maksymalnie jedną nagrodę. Jeżeli ktoś zajmie, na przykład, pierwszą i piątą lokatę, zajmie tę najwyższą, czyli pierwszą. Takie samo rozwiązanie będzie stosowane w przypadku każdego podobnego scenariusza.

Zakładając konto w LvBET na www.LvBET.pl, gracze otrzymują obecnie najwyższy bonus powitalny na start: 1000 PLN! Dodatkowo, Czytelnicy naszego blogu, korzystając ze specjalnej promocji, mogą zgarnąć 20 PLN bez konieczności deponowania jakichkolwiek środków na konto bukmacherskie!

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Dodaj komentarz

Back to top button