Legalni bukmacherzy online

Promocja Kasozwrot ponownie jest dostępna dla nowych graczy zarejestrowanych u legalnego bukmachera eToto! W jaki sposób za założenie konta można otrzymać 50 PLN na obstawianie bez ryzyka?

Zwrot dla nowych graczy w eToto!

Nowa edycja Kasozwrotu obowiązuje od dnia 4 sierpnia, jednak mogą skorzystać z tej także gracze, którzy dokonali rejestracji przed tym dniem. Oczywiście, nie mogli do tej pory dokonać żadnego depozytu, ani tym bardziej brać udziału w akcjach promocyjnych organizowanych przez bukmachera.

Konto w eToto założysz na oficjalnej stronie bukmachera!

Zwrot 50 PLN przyznawany jest tylko nowym graczom. Oferta aktywuje się automatycznie, gdy:

  • Gracz zagra swój pierwszy kupon (pojedynczy lub wielokrotny, przedmeczowy lub Live)
  • W typie z co najmniej trzema możliwymi scenariuszami coś pójdzie nie pomyśli osoby stawiającej
  • Cashback nie może wynieść więcej niż 50 PLN!

Marka eToto jest dostępna na polskim rynku od 2012 roku, tak więc bez wątpienia jest to wiarygodny bukmacher internetowy.  Jeżeli nie chcecie odbierać zwrotu, możecie też skorzystać z oferty bonusu powitalnego od pierwszej wpłaty do kwoty 500 PLN!

Kasozwrot etoto

Przy zakładaniu konta bukmacherskiego na oficjalnej stronie eToto nie jest wymagany żaden kod promocyjny 2018.  Po prostu należy dokonać rejestracji, a następnie złożyć pierwszy depozyt na profil gracza!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat bonusów powitalnych w eToto? Sprawdź aktualne regulaminy poszczególnych promocji i dowiedz się wszystkiego, co ważne!


eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Author

Miłośnik bowlingu, e-sportu, w szczególnie CS:GO 2018, a także ligi hokeju NHL. Przede wszystkim obstawiam na żywo, ale czasem zdarza mi się fajny singiel pre-match. Na blogu piszę o wszystkim co związane z bukmacherką. Czasem pokuszę się też o jakiś poradnik!

Write A Comment

Bonus 3000 PLN + 100 PLN zakład bez ryzyka w Betfan. Kod promocyjny: BETFAN
close-image