Legalni bukmacherzy online

Lubisz typować sporty wirtualne? Jak tak, to warto jest skorzystać z promocji bukmachera Forbet, który przyznaj darmowe bonusy i to niezależnie od rozliczenia kuponu za kupony ze sportów wirtualnych!

Darmowe bonusy u bukmachera Forbet

Darmowe bonusy u bukmachera Forbet

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a dodatkowo wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty na swoje konto.

Promocja trwa podczas lipcowych poniedziałków, czyli 22 lipca i 29 lipca.

Chcąc skorzystać z tej oferty nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani tez się zapisywać. Warunek podstawowy jest to zagranie kuponu, na którym będą znajdować się jedynie zdarzenia ze sportów wirtualnych I.

Kurs całkowity kuponu nie może być mniejszy niż 2.00.

Kod promocyjny BetClic Polska „kod500”

Bonus znajdzie się automatycznie na koncie gracza. Istotne w tym wszystkim jest to, że środki zostaną przyznane niezależenie od rozliczenia kuponu. Środki zostaną przyznane przy wygranym jak i przegranym kuponie:
-za stawkę 30 PLN bonus w wysokości 15 PLN
-za stawkę 50 PLN bonus w wysokości 30 PLN
-za stawkę 100 PLN bonus w wysokości 80 PLN

Należy jednak pamiętać, że bonus zostanie przypisany jedynie za pierwszy kupon za każdą stawkę kwalifikującego się do promocji.

Kod promocyjny u bukmachera Forbet

Bukmacher Forbet posiada ciekawą ofertą powitalną, w której to można otrzymać nawet 2000 PLN w formie środków bonusowych. Wystarczy dokonać trzech pierwszych depozytów, za które bukmacher przyzna dodatkowe środki:

  • pierwszy depozyt 100% od wpłaty – maksymalny bonus 1000 PLN
  • drugi depozyt 75% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN
  • trzeci depozyt 50% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN

Jednak to nie wszystko. Jeżeli nie posiadasz konta u bukmachera Forbet to warto jest je założyć i wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas procesu rejestracyjnego. W zamian bukmacher przyzna darmowy bonus w wysokości 50 PLN.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Author

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów sportowych online. Darmowe zakłady, frebebety, bonusy bez depozytów. Kody promocyjne do bukmacherów internetowych.

Comments are closed.

Bonus 3000 PLN + 100 PLN zakład bez ryzyka w Betfan. Kod promocyjny: BETFAN
close-image