Darmowy bonus powitalny w BetClic! Cashback 500 PLN!

Bukmacher BetClic Polska oferuje swoim graczom na początku ciekawą ofertę w formie Cashbacku! Dokładnie mówiąc, jeżeli okaże się, że Twój kupon został rozliczony jako przegrany otrzymasz od bukmachera zwrot stawki. Nawet do 500 PLN.

Bonus powitalny w BetClic! Cashback 500 PLN!

Bonus powitalny w BetClic! Cashback 500 PLN!

BetClic Polska jest to legalny polski bukmacher mający zgodę na dzielność Ministerstwa Finansów. To sprawia, że granie u niego jest w pełni legalne i nie grozi nikomu żadna kara.

Ten bukmacher wprowadza najnowszy pakiet powitalny w formie Cashbacka. Jeżeli okażę się, że pierwszy kupon zostanie rozliczony jako przegrany to bukmacher dokona mu zwrotu stawki za jaką został zagrany. Maksymalnie można otrzymać nawet 500 PLN.

Gracz, który chce skorzystać z tej promocji nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Ponieważ wystarczy, że dokona rejestracji konta na stronie internatowej bukmachera BetCllic. Warto jest wiedzieć, że proces rejestracji jest niezwykle prosty i nie zajmie zbyt wiele minut graczowi.

Obowiązkowo trzeba wpisać kod promocyjny podczas rejestracji „KOD500”, który sprawi, że Cashback będzie aktywowany! Później już nie będzie opcji, aby go wpisać.

Następnie trzeba dokonać już pierwszej wpłaty i zagrać kupon.

Najnowszy pakiet powitalny BetClic. Cashback do 500 PLN!

Jeżeli okaże się, że Twój kupon został wygrany otrzymasz cała stawkę, zaś przy przegranej operator dokona zwrotu stawki. Maksymalnie można otrzymać nawet 500 PLN.

Legalny bukmacher BetClic w Polsce:

Mimo, że ten operator dosłownie rozpoczyna swoją działalność w Polsce to jego oferta jest bogata graczom, gdzie każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Poza tym ten operator oferuje swoim gracz BetClic TV, gdzie to w pełni za darmo można obejrzeć wydarzenia sportowe online!

Dodatkowo gracze, którzy lubią typować z aplikacji mobilnej mogą ją pobrać ze strony bukmachera!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button