Legalni bukmacherzy online

Zakłady Bukmacherskie BetClic są w Polsce legalne czy nie? Co na ten temat mówi polskie prawo – sprawdźmy szczegóły aktualnej sytuacji związanej z tym zagranicznym bukiem!

BetClic to legalny bukmacher w Polsce?
BetClic to legalny bukmacher w Polsce?

Betclic Polska legalny czy nie?

W dniu 26 września 2018 na stronie Ministerstwa Finansów pojawiła się informacja o przyznaniu licencji bukmacherskiej spółce BEM Operations Limited z siedzibą na Malcie.  Jest to firma związana z bukmacherem BetClic, dlatego też wielu graczy uważa, iż to właśnie ta marka wkrótce rozpocznie legalną działalność w naszym kraju.

“Świetnie, że Betclic ostanowił dołączyć do grona legalnych bukmacherów online w Polsce. To fajny bukmacher, który bardzo był popularny w Polsce kilka lat temu. Teraz znowu może prowadzić działalność w naszym kraju.” – opinia z forum betonline.net.pl

BetClic Polska na razie nie udziela żadnych informacji w sprawie powrotu do Polski. Być może więcej szczegółów poznamy wkrótce albo firma po prostu wystartuje ze stroną internetową dla graczy z naszego kraju, za bardzo się z tym nie afiszując.

forbet kod bonusowy
Freebet od legalnego bukmachera Forbet

Aktualny spis legalnych bukmacherów został zatem wzbogacony o jeden podmiot, ale na razie nie wiadomo, czego można się po tej zmianie spodziewać. Możecie być pewni, że będziemy was w tej sprawie informować na bieżąco!

Rok 2018 może być dla miłośników hazardu online dość udany. Nie tylko doczekaliśmy się wielu nowych firm z licencją, ale do tego jeszcze przed 31 grudnia mamy mieć możliwość zagrania w Lotto przez internet!

EDIT: Betclic w Polsce wystartował! Betclic oferuje bonus w postaci zakłady bez ryzyka 500 PLN. Kod promocyjny do bonusu: KOD500


BEM Operations Limited z siedzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Sokolnicza 5 lok. 19, 53-676 Wrocław (KRS:0000573383) – zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Author

Miłośnik bowlingu, e-sportu, w szczególnie CS:GO 2018, a także ligi hokeju NHL. Przede wszystkim obstawiam na żywo, ale czasem zdarza mi się fajny singiel pre-match. Na blogu piszę o wszystkim co związane z bukmacherką. Czasem pokuszę się też o jakiś poradnik!

Write A Comment

20 PLN BEZ DEPOZYTU

Kod Bonusowy - BETONLINE
18+. Hazard zwiazany jest z ryzykiem. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany.  LV BET zezwolenie nr. PS4.6831.9.2016.EQK
close-link
20 PLN bez depozytu w LVbet. Kod promocyjny: BETONLINE
close-image