Betsafe to jeden z tych bukmacherów, którzy swego czasu bardzo dobrze radzili sobie na polskim rynku. Czy obecnie można grać na tej stronie internetowej, nie martwiąc się o konsekwencje prawne? 

Betsafe Polska. Czy jest to legalny bukmacher w Polsce?
Betsafe Polska. Czy jest to legalny bukmacher w Polsce?

Firma Betsafe przez pewien czas współpracowała z wieloma polskimi celebrytami i dziennikarzami sportowymi. Była dość dobrze rozpoznawalna, ponieważ oferowała wiele promocji oraz różnego rodzaju akcji specjalnych, gdzie do wygrania były ekskluzywne samochody czy wakacje.

Legalny bukmacher, 200% na początek – www.Etoto.pl!

Betsafe Polska na ten moment nie jest w naszym kraju legalna, co nie oznacza, że nie oferuje swoich usług graczom z naszego kraju. Firma cały czas zmienia nazwę domeny, dodając do niej po jednej cyferce. W ten sposób każdy może uzyskać do niej dostęp.

Betsafe w Polsce

Mimo wszystko, trzeba pamiętać o tym, że Betsafe nie posiada licencji Ministerstwa Finansów, a co za tym idzie – nie jest legalnym bukmacherem. Nawet jeżeli zarejestrujecie się w nim i będziecie grać, narazicie się na przykre konsekwencje prawne, natomiast sam portal będzie miał podstawy do tego, by w każdej chwili zablokować wasze konto.

Betsafe na ten moment cały czas oferuje zarówno Zakłady Bukmacherskie, Kasyno Online, jak i pokera przez internet. Strona dostępna jest wciąż w języku polskim, a organizowane promocje posiadają regulaminy w naszym rodzimym języku. Wygląda to jak swego rodzaju zaproszenie, ale pamiętajmy, że to nic innego, jak sprytna pułapka dla niczego nieświadomych typerów!

Betsafe rejestracja pl
Betsafe rejestracja pl

Licencja Betsafe 

Aktualny spis legalnych bukmacherów nie zawiera marki Betsafe i prawdopodobnie jeszcze długo się to nie zmieni. Na ten moment trudno stwierdzić, czy i kiedy mogłaby pojawić się polska licencja Betsafe, jednak przedstawiciele firmy zachowują się raczej tak, jak by w najbliższych planach nie przewidywali starania się o uzyskanie koncesji na prowadzenie legalnej działalności w kraju nad Wisłą.

Legalne firmy bukmacherskie rosną w siłę i zdobywają coraz większą liczbę graczy. Być może właśnie to zachęci firmy takie jak Betsafe do tego, by spróbować kroczyć drogą zgodną z prawem. Ostatnio na taki krok zdecydował się BetClic i prawdopodobnie nie będzie tej decyzji żałował!

Betsafe kod promocyjny dla Polaków

Wiele polskich firm bukmacherskich oferuje kody promocyjne dla nowych graczy (zobacz: kod promocyjny Fortuna!). A jak to wygląda w przypadku Betsafe? Mimo że nie jest to u nas legalne, cały czas bukmacher akceptuje nowe rejestracje z naszego kraju. Kod promocyjny dla Polaków jednak oficjalnie nie istnieje, gdyż tak wymagają tego obowiązujące u nas przepisy.

Bonus powitalny Betsafe nie jest dla graczy z Polski wyjątkowo atrakcyjny. Dużo lepiej prezentują się jego polskie odpowiedniki chociażby w Forbet, gdzie otrzymujemy premie aż za trzy pierwsze depozyty. Dodatkowo, wpisując przy rejestracji hasło bonusowe „BETONLINE”, możemy liczyć na dodatkowe profity!

betsafe aplikacja
betsafe aplikacja

Betsafe legalny czy nie?

Odpowiedzmy na to pytanie raz na zawsze: firma Betsafe oferuje usługi dla Polaków, jednak nie ma do tego prawa w przypadku terytorium naszego kraju. Nie wiadomo, czy w najbliższym czasie zdecyduje się na rozpoczęcie procesu uzyskiwania licencji, a tym samym pozyskiwania klientów z legalnego źródła.

Warto być na bieżąco z firmami bukmacherskimi z licencją. W ten sposób łatwo kontrolować to, gdzie można dokonywać rejestracji i obstawiać wydarzenia sportowe, a jakie strony należy omijać szerokim łukiem. Pamiętajcie, że w przypadku bukmacherów kilkumilionowe kary będą trudne do wyegzekwowania, jednak wy w starciu z państwem możecie nie mieć tyle szczęścia!

Betsafe zakłady sportowe
Betsafe zakłady sportowe

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie MF nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie MF nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie MF nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie MF nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie MF nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie MF nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie MF nr. PS4.6831.15.2017. Cherry Online zezwolenie MF nr. PS4.6831.26.2017. Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Sokolnicza 5 lok. 19, 53-676 Wrocław (KRS:0000573383) – zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

Betsafe Polska. Czy jest to legalny bukmacher w Polsce?
5 (100%) 1 vote
Author

Miłośnik bowlingu, e-sportu, w szczególnie CS:GO 2018, a także ligi hokeju NHL. Przede wszystkim obstawiam na żywo, ale czasem zdarza mi się fajny singiel pre-match. Na blogu piszę o wszystkim co związane z bukmacherką. Czasem pokuszę się też o jakiś poradnik!