EuroVolley: Bonusy dla graczy za obstawienie meczy od STS

Specjalną ofertę promocyjną swoim graczom oferuje legalny bukmacher STS za obstawienie meczy z siatkarskiego EuroVollyu. Na konto każdego z typerów może trafić extra 100 PLN.

Darmowe 100 PLN na EuroVolley od bukmachera STS

Darmowe 100 PLN na EuroVolley od bukmachera STS

Warto jest dodać, że na pewno jest co obstawiać w starciach podczas Mistrzostw Europy w siatkówce. My niewątpliwie liczymy na dobry występ Biało – Czerwonych, którzy są wymieniani, jaki jedni z kandydatów do wygrania tej imprezy.

W dodatku każdy z użytkowników może skorzystać z limitowanej oferty promocyjnej „Obstawiaj siatkarskie EURO i otrzymaj 100 PLN bonusu”, która jest dostępna do 9 września do godziny 23:59. Gracz, który chce z niej skorzystać koniecznie musi do niej zapisać na stronie www.STS.pl.

Bonusy za obstawienie meczy od STS:

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zawarcie kuponu pojedynczego lub wielozdarzeniowego, który to koniecznie musi spełniać następujące warunki promocji:

  • co najmniej jedno zdarzenie związane z Mistrzostwami Europy w siatkówce o kursie nie mniejszym niż 1.50
  • kurs łączny zakładu wynosić musi 1.85
Fortuna kod promocyjny. Bonus bez depozytu
Fortuna kod promocyjny. Bonus bez depozytu

Za każdy zagrany kupon, który spełnia powyższe warunki promocji w prezencie otrzyma premię w wysokości 20% stawki. Maksymalnie na konto każdego użytkownika może trafić nawet 100 PLN.

Nowy kod promocyjny w STS:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to użytkownicy mogą liczyć na extra premię w wysokości 1229 PLN.

Wystarczy wpisać konto promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym, aby otrzymać 29 PLN bez wpłaty własnej za założenie konta. Jednak to nie wszystko. Na kolejną premię może liczyć gracz, który zdecyduje się dokonać depozytu. Wówczas otrzyma on bonus równowartości depozytu do 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button