Gdzie dostępna jest aktualna lista bukmacherów?

Każdy z nas stara się za wszelką cenę unikać konsekwencji prawnych za grę u nielegalnych bukmacherów. Nic dziwnego więc, że wiele osób szuka aktualnych list bukmacherów, u których można grać na terenie naszego kraju. 

Gdzie dostępna jest aktualna lista bukmacherów?
Gdzie dostępna jest aktualna lista bukmacherów?

Mimo że miało to wyglądać nieco inaczej, nie wszyscy bukmacherzy dostępni w Polsce są tak naprawdę legalni. Gdybyśmy chcieli policzyć strony działające niezgodnie z prawem, nie starczyłoby palców u obu rąk. Jeszcze niedawno w ten sposób działał chociażby BetClic, który dopiero pod koniec września otrzymał odpowiednie koncesje.

Spis legalnych bukmacherów przydaje się, gdy szukamy aktualnej informacji na temat tego, gdzie tak naprawdę można obstawiać mecze zgodnie z prawem. Warto mieć taką stronę zapisaną gdzieś w ulubionych, szczególnie jeśli lubimy zakładać konta, by odbierać bonusy powitalne i tym podobne.

Osoby, które korzystają z usług firm nielegalnych w Polsce, narażają się na przykre konsekwencje prawne. Za grę u podmiotów bez licencji można zostać ukaranym chociażby wysoką grzywną.

Ministerstwo Finansów nie podaje szczegółów dotyczących trwających procesów licencyjnych, dlatego nie wiemy, jacy bukmacherzy mogą wkrótce stać się u nas legalni.

Jeżeli interesuje was legalna gra, dobrym rozwiązaniem może być dla was zarejestrowanie się u bukmachera Fortuna. W tym celu wystarczy wejść na oficjalną stronę bukmachera i wypełnić formularz. Opłacalne jest przy tym podanie kodu promocyjnego!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Dodaj komentarz

Back to top button