Legalni bukmacherzy online

Legalny bukmacher Fortuna w 2019 roku ponownie przygotował dla graczy specjalny kod promocyjny. Jakie hasło należy wpisać przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego?

Kod promocyjny Fortuna na październik 2018
Aktualny kod promocyjny Fortuna na 2019 rok

Fortuna kod promocyjny 2019

Zakłady Bukmacherskie Fortuna należą do najpopularniejszych w naszym kraju. W każdym miesiącu rejestrują się w nich tysiące gracze z całej Polski. Październik nie będzie prawdopodobnie rekordowy w tej kwestii, ale to nie oznacza, że na ten miesiąc Fortuna nie przygotowała ciekawych ofert specjalnych oraz bonusów.

Podczas zakładania konta w Fortunie będziecie mogli podać kod promocyjny. Nie warto zostawiać tego pola pustego, gdyż jest to jedyna okazja do skorzystania z dodatkowych ofert. Na cały rok 2019 przygotowano hasło “BETONLINE“, które należy wpisać przed dokonaniem rejestracji konta.

forbet kod bonusowy
Bonus bez depozytu w Forbet

Pamiętaj, że z kodu bonusowego możesz skorzystać tylko pod warunkiem, iż nie posiadasz jeszcze konta w Fortunie. Obecni gracze nie posiadają już takiego przywileju.

Aktywny kod bonusowy Fortuna: BETONLINE

Mimo że Fortuna posiada punkty naziemne, to właśnie w internecie ostatnimi czasy radzi sobie najlepiej. Jej oferta została doceniona przez pokaźne grono zarówno mniej, jak i bardziej doświadczonych typerów.

Założenie konta u opisywanego bukmachera nie jest skomplikowane. Wypełnienie całego formularza rejestracyjnego zajmuje najwyżej nieco ponad minutę! Równie szybko można zlecić pierwszą wpłatę środków i tym samym rozpocząć obstawianie!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Author

Miłośnik bowlingu, e-sportu, w szczególnie CS:GO 2018, a także ligi hokeju NHL. Przede wszystkim obstawiam na żywo, ale czasem zdarza mi się fajny singiel pre-match. Na blogu piszę o wszystkim co związane z bukmacherką. Czasem pokuszę się też o jakiś poradnik!

Write A Comment

20 PLN BEZ DEPOZYTU

Kod Bonusowy - BETONLINE
18+. Hazard zwiazany jest z ryzykiem. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany.  LV BET zezwolenie nr. PS4.6831.9.2016.EQK
close-link
20 PLN bez depozytu w Etoto. Kod promocyjny: BETONLINE
close-image