Kod promocyjny Fortuna 2020

Legalny bukmacher Fortuna przygotował dla graczy specjalny kod promocyjny. Jakie hasło należy wpisać przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego? Dowiedz się wszystkich niezbędnych szczegółów!

Kod promocyjny Fortuna na październik 2018
Aktualny kod promocyjny Fortuna na 2019 rok

Fortuna kod promocyjny 2020

Zakłady Bukmacherskie Fortuna należą do najpopularniejszych w naszym kraju. W każdym miesiącu rejestrują się w nich tysiące gracze z całej Polski. Nie ma miesiąca, by Fortuna nie miała dla graczy ciekawych bonusów i prezentów. Najważniejszy z nich to oczywiście ten przygotowany dla nowo zarejestrowanych.

Podczas zakładania konta w Fortunie będziecie mogli podać kod promocyjny. Nie warto zostawiać tego pola pustego, gdyż jest to jedyna okazja do skorzystania z dodatkowych ofert. Na cały rok 2020 przygotowano hasło „BETONLINE„, które należy wpisać przed dokonaniem rejestracji konta.

Kod może być wykorzystany jedynie przy rejestracji. Dlatego tak bardzo podkreśla się fakt, że jest to coś, co mogą wykorzystywać tylko osoby dopiero zakładające konto. Fortuna ma kod promocyjny jedynie dla nowych graczy!

forbet kod bonusowy
Bonus bez depozytu w Forbet

Pamiętaj, że z kodu bonusowego możesz skorzystać tylko pod warunkiem, iż nie posiadasz jeszcze konta w Fortunie. Obecni gracze nie posiadają już takiego przywileju.

Aktywny kod bonusowy Fortuna: BETONLINE

Mimo że Fortuna posiada punkty naziemne, to właśnie w internecie ostatnimi czasy radzi sobie najlepiej. Jej oferta została doceniona przez pokaźne grono zarówno mniej, jak i bardziej doświadczonych typerów.

Założenie konta u opisywanego bukmachera nie jest skomplikowane. Wypełnienie całego formularza rejestracyjnego zajmuje najwyżej nieco ponad minutę! Równie szybko można zlecić pierwszą wpłatę środków i tym samym rozpocząć obstawianie!

Tak wpisuje się kod na bonus na stronie Fortuny. ZOBACZ VIDEO:

Fortuna obstawianie bez weryfikacji. Granie bez dowodu!

Obstawianie meczów jest dostępne tylko dla osób pełnoletnich i chyba obecnie każdy już sobie z tego zdaje sprawę. Niestety, te ograniczenia wiążą się z tym, że konta zakłada się dłużej niż w minutę czy dwie. Na szczęście, są pewne wyjątki.

Oferowane konto tymczasowe w Fortunie to sposób na obstawianie bez dowodu. Typer dostaje czas na to, by spokojnie zapoznać się z ofertą bukmachera w praktyce, a dopiero później zająć się formalnościami jak skan dowodu osobistego itp.

To wszystko odbywa się w stu procentach legalnie. Fortuna posiada licencję Ministerstwa Finansów, a więc korzystanie z jej usług jest według prawa jak najbardziej dozwolone. To dobra wiadomość, bo przecież granie u nielegalnych bukmacherów wiąże się z konsekwencjami prawnymi.

Fortuna mecze online za darmo

Każda osoba zarejestrowana u bukmachera Fortuna może nie tylko obstawiać, ale także oglądać mecze za darmo. Transmisje oferowane przez markę typerską z tego wpisu są dostępne dla wszystkich graczy i obejmują wiele znanych lig świata – w tym piłkarskie Serie A, Bundesligę i tak dalej.

Aby obejrzeć mecz, gracz nie musi dokonywać żadnych dodatkowych wpłat. Co najważniejsze, gracze mogą korzystać ze streamów także na urządzeniach mobilnych. W aplikacji mobilnej od Fortuny dostępne jest dokładnie to samo, co na standardowej stronie internetowej WWW.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Dodaj komentarz

Back to top button