30 PLN bonusu na obstawianie e-sportu

Lubisz obstawiać wydarzenia e-sportowe, szczególnie te związane z grą CS:GO? W najnowszej promocji bukmachera Forbet można odebrać bonus powitalny 30 PLN bądź też zwrot za przegrany kupon w wysokości 49 PLN!

30 PLN bonusu na obstawianie e-sportu
30 PLN bonusu na obstawianie e-sportu

Bonus na esport od bukmachera

Obstawianie esportu cieszy się ogromną popularnością w naszym kraju i nic dziwnego, że każda duża impreza to dla bukmacherów okazja do wydania kolejnej ciekawej promocji bądź bonusu. Bez względu na to czy posiadacie konto w Forbet, czy też nie – możecie skorzystać z wrześniowej oferty, by odebrać dodatkowe środki!

Nie masz jeszcze profilu gracza na stronie www.iForbet.pl? Odwiedź ją już teraz, wypełnij formularz rejestracyjny i wpisz kod promocyjny „ESPORT”. Jeżeli postawisz swój pierwszy kupon za co najmniej 25 PLN, otrzymasz 30 PLN ekstra, które będziesz mógł wykorzystać na typowanie meczów e-sportowych.

sts darmowy bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jesteś klientem Forbet? Postaw do dnia 23 września kupon składający się z wydarzeń e-sportowych i zgarnij zwrot pełnej stawki w przypadku porażki. Zasada jest prosta: grasz za 49 PLN i 49 PLN otrzymujesz w razie niepowodzenia!

Pamiętaj, że promocja jest limitowana. Każdy z graczy ma prawo do zgarnięcia tylko jednej premii – nowi gracze nie mogą odebrać zarówno bonusu powitalnego, jak i cashbacku 49 PLN!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Dodaj komentarz

Back to top button