Bonusy za obstawienie meczy w Fortunie. 20 000 PLN za typowanie meczy

Pomimo, że mamy dopiero lipiec to porozpoczynamy zmagania w eliminacjach do piłkarskiej Ligi Mistrzów. Na przeciw graczom wychodzi legalny bukmacher eFortuna PL, który to nagradza najlepszych typerów tych rozgrywek w promocji „Ekspert +”, a pula nagród wynosi 20 000 PLN.

Fortuna nagradza najlepszych typerów. 20 000 PLN dla typerów

Fortuna nagradza najlepszych typerów. 20 000 PLN dla typerów

A ciekawych konfrontacji w najbliższych dniach na pewno nie zabraknie, ponieważ dojdzie do takich potyczek, jak m.in. Lech Poznań – Karabach, Helsinki – Rigas, Maribor – Soligorsk, czy też Slovan – Batumi.

Dodatkowo każdy typer tych rozgrywek może liczyć na dodatkowe środki w promocji „Ekspert +”, bo pula nagród wynosi 20 000 PLN. Lecz nalęzy mieć na uwadze, że wspomniana akcja jest aktywna graczom do 5 lipca do godziny 18:00 u bukmachera www.eFortuna.pl.

Eliminacja do Ligi Mistrzów – bonusy dla typerów

Bukmacher eFortuna w ramach promocji „Ekspert +” wymaga od graczy zagrania kuponu wielozdarzeniwego, tzw. AKO za nie mniej niż 5 PLN, na którym to koniecznie muszą znajdować się następujące potyczki:

  • Pjunik – Cluj
  • TNS – Linfield
  • Lech – Karabach
  • Balkani – Zalgiris
  • Tobol – Ferencvarosz
  • HJK – Rigas
  • Dudelange – Tirana
  • Zrinjski – Tiraspol
  • Maribor – Soligorsk
  • Slovan – Dinamo
darmowy poker online w polsce
Legalny poker online w Polsce – Teraz z bonusem!

Na każde z tych spotkań gracz musi oddać typy OBOWIĄZKOWO w formacie 1 lub X lub 2 (wygrana gospodarzy lub gości lub remis), które to dodatkowo pochodzić muszą z oferty przedmeczowej.

Użytkownik, który poprawnie wytypować powyższe mecze oczywiście oprócz wygranej gotówki będzie mógł cieszyć się z dodatkowych środków. A mianowicie bukmachera eForutna podzieli pomiędzy takimi użytkownikami pulę nagród, która wynosi 20 000 PLN.

Bonus bez wpłaty własnej 2022 w Fortunie:

Legalny bukmacher eFortuna online oferuje każdemu graczowi na sam start darmowe 20 PLN i to bez żadnej wpłaty. Dodatkowo pierwszy zakład jest objety Cashbackiem do 600 PLN.

A to nie wszystko, ponieważ po dokonaniu drugiego depozytu użytkownik może liczyć na premię o wartości wpłaty, aż do 2100 PLN. W Fortuna rejestracja z kodem promocyjnym to również większe bonusy i promocje.

Lecz istotne jest to, aby skorzystać z powyższych bonusów koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A dodać jest trzeba, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać. A cały proces założenia konta zaznaczyć jest warto, iż zajmie dosłownie kilka chwil.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button