Legalny bukmacher eWinner PL nagradza typerów. Bonus do 50 PLN co weekend

Legalny bukmacher eWinner PL nagradza każdego gracza co weekend za obstawienie meczy. Wszyscy typerzy co tydzień mogą liczyć na gwarantowane 50 PLN i to bez znaczenia, jak kupony zostały rozliczone.

Bonus do 50 PLN co weekend za obstawienie meczy w eWinner

Bonus do 50 PLN co weekend za obstawienie meczy w eWinner

Owszem jeszcze sezon ligowy w czołowych ligach jeszcze się nie rozpoczął. Jednak na pewno jest co typować tym bardziej, że przed nami chociażby mecze w rozgrywkach PKO Ekstraklasy.

Natomiast bukmacher www.eWinner.pl nagradza graczy w ramach promocji „futbol totalny”. Na uwadze trzeba mieć to, iż ta oferta jest aktywna wyłącznie w KAŻDĄ sobotę oraz niedzielę.

Freebety za obstawienie meczy

Warunki akcji promocyjnej „Futbol totalny” są bardzo proste. Wystarczy zagrać kupon wielozdarzeniowy, tzw. AKO, który będzie spełniał następujące warunki:

  • jedynie mecze z piłki nożnej
  • kurs całkowity nie mniejszy niż 2.50
  • stawka równa 49 PLN
superbet zakłady online
Kod promocyjny BETONLINE na darmowy freebet 34 PLN

Za zagranie kuponu spełniającego powyższe warunki promocji gracz otrzyma freebet o wartości 25 PLN i to bez znaczenia, jak kupony zostały rozliczony. Co weekend na konto każdego gracza może trafić 50 PLN.

Jaki jest kod promocyjny w eWinner?

Zakłady bukmacherskie eWinner PL oferuje na sam start graczom specjalne bonusy za obstawienie meczy. Wystarczy wpisać w Ewinner kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym, aby dokonać aktywacji następujących bonusów.

To sprawi, że jeśli pierwszy zakład okaże się przegrany to użytkownik nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki do 110 PLN.

Dodatkowo po drugim depozycie użytkownik będzie mógł cieszyć się z kolejnych darmowych środków. A dokładnie mówiąc otrzyma premię o równowartości depozytu do 500 PLN.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button