Obstawiaj i wygrywaj więcej w Fortunie. Pula nagród 20 000 PLN

Bukmacher eFortuna online nagradza najlepszych typerów piłki nożnej. Wystarczy wytypować poprawnie dziesięć pojedynków, aby liczyć na extra środki, a na pewno jest o co walczyć, bo pula nagród wynosi 20 000 PLN.

Bonusy za obstawienie meczy

Bonusy za obstawienie meczy

Warto jest mieć na uwadze, że przed nami jeden z ostatnich weekendów w czołowych ligach europejskich sezonu 2021/22. Nie mniej jednak czekają nas dosyć ciekawe konfrontacje, jak m.in. Barcelona – Villareal, Real Sociedad – Atletico Madryt, Lazio – Verona, Fiorentina – Juventus.

Na przeciw typerom wychodzi legalny bukmacher www.eFortuna.pl, który oferuje akcję promocyjną „Ekspert +” z pulą nagród łączną o wartości 20 000 PLN. Lecz na uwadze trzeba mieć to, iż ta akcja jest aktywna do 21 maja do godziny 20:45.

20 000 PLN za obstawienie meczy

Bukmacher eFortuna PL w ramach limitowanej akcji promocyjnej „Ekspert +” od graczy wymaga zagrania zakładu AKO za minimum 5 PLN, na którym to będą znajdować się wyłącznie następujące konfrontacje:

  • Leicester – Southampton
  • Brighton – West Ham
  • Cr. Palace – Manchester United
  • Marseille – Strasbourg
  • Lille – Rennes
  • Barcelona – Villareal
  • Sevilla – Bilbao
  • Sociedad – Atletico Madryt
  • Lazio – Hellas
  • Fiorentina – Juventus
darmowy poker online w polsce
Legalny poker online w Polsce – Teraz z bonusem!

Istotne jest to, że gracz ma prawo oddać typy jedynie w formacie 1 lub X lub 2 (wygrana gospodarzy lub gości lub remis), które dodatkowo będą pochodzić z oferty przedmeczowej.

Gracz, któremu uda się poprawnie wytypować powyższe konfrontacje oczywiście poza wygraną kasą będzie mógł liczyć na kolejne środki. A dokładnie mówiąc bukmacher eFortuna PL podzieli pulę nagród, która wynosi 20 000 PLN.

Nowy kod promocyjny w eFortunie?

Legalny bukmacher eFortuna online oferuje każdemu graczowi specjalny pakiet powitalny, w którym to na sam start można liczyć na darmowe 20 PLN za założenie konta i to bez żadnego depozytu.

Dodatkowo pierwszy kupon jest objęty Cashbackiem. W przypadku przegranej użytkownik będzie mógł liczyć na zwrot stawki do 600 PLN. Poza tym za dokonanie drugiego depozytu typer otrzyma premię jej równowartości do 2100 PLN.

Powyższe bonusy będą aktywne jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A dodać jest warto, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button