29 PLN bez depozytu do odebrania w STS!

29 PLN bez depozytu na start dla każdego nowego gracza STS, który poda specjalny kod promocyjny. Już teraz każdy może poznać szczegóły!

27 PLN bez depozytu do odebrania w STS!
27 PLN bez depozytu do odebrania w STS!

STS bonus za darmo

W ramach oferty specjalnej przygotowanej dla osób, które dopiero co założą profil gracza STS, można otrzymać dwa prezenty na start. Pierwszy z nich to właśnie bonus bez depozytu!

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany w STS, po wypełnieniu formularza na www.STS.pl otrzymasz do wykorzystania 29 PLN w formie freebetu. Będziesz mógł postawić go na dowolne wydarzenia z oferty na stronie bądź aplikacji mobilnej.

Oferta jest regularnie dostępna, a więc nie chodzi tylko o obstawianie meczów z konkretnych rozgrywek. Dla lubujących się w mało popularnych sportach to naprawdę dobra wiadomość!

legalny bukmacher Betfan kod promocyjny
Polski bukmacher Betfan – kod promocyjny na darmowy bonus bez ryzyka

Jaki kod promocyjny w STS?

Promocja powitalna jest skierowana również dla początkujących, dzięki czemu jej zasady są bardzo proste do zrozumienia. Wszystko sprowadza się tylko do dokonania rejestracji. Nie można przy tym zapomnieć o wykorzystaniu limitowanego kodu promocyjnego „BETONLINE” i zaakceptowaniu prezentu od STS.

sts darmowy bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Akcja z bonusem bez depozytu jest dostępna obecnie, dlatego jeżeli chcesz z niej skorzystać, powinieneś pomyśleć o tym, by zrobić to jak najszybciej. Jednocześnie warto mieć na uwadze, iż STS kod promocyjny może być wykorzystany tylko przy zakładaniu konta, a nie już po dokonaniu rejestracji!

Co takiego znaleźć można w ofercie STS? Przede wszystkim dobre kursy, duży wybór zakładów, czat bukmacherski i wiele, wiele więcej. Oczywiście, wszystko zupełnie legalnie!

Fani esportu bardzo często szukają informacji o tym, gdzie obstawiać CS:GO. STS jest w takich przypadkach uzasadnionym wyborem, gdyż to jeden z nielicznych bukmacherów w Polsce, który przygotował dedykowany serwis dla miłośników sportów elektronicznych.

sts obstawianie online
sts obstawianie online

Masz wątpliwości bądź pytania odnośnie bonusu powitalnego w STS? Szczegóły poznasz na oficjalnej stronie STS w odpowiednich zakładach!

Bonus STS bez wpłaty

Co to jest bonus za darmo? W ramach promocji powitalnej gracz dostaje pieniądze bez względu na to czy dokona wpłaty na konto typerskie, czy też nie. Tyczy się to, oczywiście, tylko 29 PLN z kodem promocyjnym.

1200 PLN to premia, jaka dostępna jest za dokonanie pierwszej wpłaty na konto typerskie. Nieważne czy gracz chce grac na duże stawki, czy małe – jego pierwszy depozyt i tak zostanie powiększony o 100% aż do kwoty 1200 PLN!

Obstawianie za darmo w STS

Obstawianie za darmo jest często poszukiwanym tematem i chyba to szczególnie nikogo dziwić nie powinno. W końcu kto nie chciałby obstawiać meczów na prawdziwe pieniądze, nie tracąc przy tym ani grosza? ;)

Bonus za darmo w STS to nic innego jak opisywany już przez nas prezent bez depozytu. 29 PLN może otrzymać u bukmachera każdy, kto przy rejestracji konta wpisze „BETONLINE” w odpowiedniej rubryce.

Nie miałeś wcześniej konta u żadnego bukmachera? STS to najpopularniejsza marka w naszym kraju – jej oferta jest skierowana także do początkujących. A że z bonusu na start skorzystać jest naprawdę łatwo, możecie przekonać się na filmiku wideo zamieszczonym poniżej!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button