Bonus powitalny Etoto na Luty 2019. 20 PLN bez depozytu!

Luty 2019 to świetna okazja, by rozpocząć obstawianie u legalnego bukmachera Etoto. Każdy nowy gracz otrzymuje u niego za samą rejestrację 20 PLN bez depozytu!

Bonus powitalny Etoto na Luty 2019. 20 PLN bez depozytu!
Bonus powitalny Etoto na Luty 2019. 20 PLN bez depozytu!

Etoto bonus bez depozytu

Oferta dostępna jest tylko do końca lutego, czyli 28. dnia tego miesiąca do godziny 23.59. Aby odebrać bonus bez depozytu, nie jest wymagany żaden specjalny kod promocyjny lub uruchomienie konkretnej platformy, na przykład, aplikacji mobilnej.

W ramach najnowszej promocji każdy nowo zarejestrowany gracz Etoto może odebrać następujące premie:

  • 20 PLN za samo założenie konta
  • 200% do 100 PLN za pierwszy depozyt
  • 100% do 900 PLN za drugi depozyt
  • 20 PLN freebet za wpłatę numer dwa w wysokości co najmniej 40 PLN

Wszystkie środki przyznawane są automatycznie. Gracz musi jedynie je odebrać i wykorzystać na obstawianie dowolnych wydarzeń sportowych, jakie znajdują się w ofercie Etoto.

Etoto luty 2019

W przeciwieństwie do takich stron jak Sportingbull 121, opisywany przez nas bukmacher jest w stu procentach legalny, a korzystanie z jego promocji nie wiąże się z konsekwencjami prawnymi.

Dzięki premii bez wpłaty każdy ma szansę sprawdzić, jak wygląda obstawianie w Etoto bez ryzykowania straty własnych pieniędzy. A to wszystko bez względu na to czy interesuje nas czat bukmacherski, mecze na żywo czy może inne promocje regularnie organizowane dla typerów!

Bonusy bez depozytu są niezwykle popularne wśród miłośników obstawiania. Jesteśmy przekonani, że najnowsza akcja od Etoto będzie cieszyła się dużym zainteresowaniem, chociaż nie można być pewnym, czy w kolejnych miesiącach nadal będzie udostępniana!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button