Sportingbull 121, 425, 444 i inne. Co to takiego?

Strona internetowa Sportingbull 121 albo 425 i 444 często pojawia się podczas rozmów typerów. Co to właściwie jest? Sprawdź!

Sportingbull 121. Co to takiego?
Sportingbull 121, 425 i inne. Co to takiego?

Bukmacher Sportingbull 121 – 425. Skąd takie nazwy? 

Jeżeli śledzicie na bieżąco branżę bukmacherską – a skoro do nas trafiliście, to z pewnością tak jest – na pewno wiecie, że w Polsce tylko niektórzy bukmacherzy posiadają licencje na przyjmowanie zakładów online. Sportingbull Polska do takich nie należy!

Niektóre portale internetowe, które nie chcą wyjść z szarej strefy, całkowicie rezygnują z polskiego rynku, natomiast inne robią wszystko, by nadal prowadzić działalność i za wszelki sposób omijać blokady.

Sportingbull PL ciągle zmienia nazwy, dodając numery. W ten sposób domena tej marki ciągle jest dostępna, a blokada polskich władz nie jest jej straszna.

sts darmowy bonus 2020
Bonus 29 PLN bez wpłaty własnej u bukmachera STS. Kod promocyjny BETONLINE

Opisywana przez nas strona Sportingbull to specjalnie przygotowany portal dla wszystkich, którzy niegdyś grali w Sportingbet – Sportingbull to nazwa łudząco podobna, prawda?

Działania tego rodzaju nie mają nic wspólnego z legalnymi ruchami. Polskie przepisy zabraniają takich praktyk, ale co zrobić, skoro strony znikają się i cały czas pojawiają, a więc nie ma sposobu, by na bieżąco wszystko blokować?

UWAGA BONUS: Polski bukmacher STS z okazji uruchomienia usługi Betgames oferuje graczom nowy bonus 29 PLN bez depozytu i 20 PLN bezpiecznego zakładu w Betgames na gry karciane jak poker, wojna i bakarat. Żeby otrzymać bonus należy wpisać kod promocyjny „BETONLINE” podczas zakładania konta na stronie www.sts.pl.

Legalny bukmacher Sportingbull?

Mimo że w internecie można czasem natrafić na takie informacje, pragniemy poinformować, że bukmacher Sportingbull nie jest legalnym bukiem w naszym kraju. Opisywany portal nie stara się nawet o licencję w Polsce i według naszych informacji wynika, że plany na przyszłość także tego nie zakładają.

Sportingbull polska strona
Sportingbull polska strona

Sportingbull 121 czy 425 to nic innego jak kolejna nazwa tego nielegalnego bukmachera online. Pamiętajcie, że rejestracja w takich miejscach jest niezgodna z prawem i naraża was na bardzo przykre konsekwencje.

Obstawianie meczów online zgodnie z prawem

Jeżeli chcecie obstawiać mecze zupełnie legalnie, możecie założyć konto portalu z licencją Ministerstwa Finansów. Jedną z godnych uwagi stron jest STS, gdzie obecnie możecie wykorzystać kod promocyjny „BETONLINE„!

Na start dla graczy STS jest 29 PLN bez depozytu oraz nawet 1200 PLN przy pierwszym depozycie bukmacherskim. Dodatkowo każdy z graczy może otrzymać kolejne bonusy jeśli zdecyduje się na obstawianie gier karcianych jak poker online, wojna czy bakarat w nowej usłudze betgames.


  • www.sts.pl – bonus 29 PLN bez depozytu – kod promocyjny: BETONLINE
  • www.betclic.pl – cashback 550 PLN – kod promocyjny: KOD550
  • www.betfan.pl – zakład bez ryzyka 100 PLN – kod promocyjny: BETONLINE

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button