Legalni bukmacherzy online

Strona internetowa Sportingbull 121 często pojawia się podczas rozmów typerów. Co to właściwie jest? Sprawdź!

Sportingbull 121. Co to takiego?
Sportingbull 121. Co to takiego?

Sportingbull 121 

Jeżeli śledzicie na bieżąco branżę bukmacherską – a skoro do nas trafiliście, to z pewnością tak jest – na pewno wiecie, że w Polsce tylko niektórzy bukmacherzy posiadają licencje na przyjmowanie zakładów online.

Niektóre firmy, które nie chcą wyjść z szarej strefy, całkowicie rezygnują z polskiego rynku, natomiast inne robią wszystko, by nadal prowadzić działalność i za wszelki sposób omijać blokady.

sts darmowy bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jedną z takich marek jest Bwin, które dla Polaków udostępnia stronę internetową Sportingbull. Jakby tego było mało, raz na jakiś czas zmienia nazwę domeny, dokładając kolejne literki, tak by gracze mogli ją odwiedzać bez najmniejszego problemu.

Legalny bukmacher Sportingbull?

Mimo że w internecie można czasem natrafić na takie informacje, pragniemy poinformować, że Sportingbull nie jest legalnym bukiem w naszym kraju. Opisywany portal nie stara się nawet o licencję w Polsce i według naszych informacji wynika, że plany na przyszłość także tego nie zakładają.

Sportingbull 121 to nic innego jak kolejna nazwa tego nielegalnego bukmachera online. Pamiętajcie, że rejestracja w takich miejscach jest niezgodna z prawem i naraża was na bardzo przykre konsekwencje.

Obstawianie meczów zgodne z prawem

Jeżeli chcecie obstawiać mecze zupełnie legalnie, musicie założyć konto w portalu z licencją Ministerstwa Finansów. Jedną z godnych uwagi stron jest Forbet, gdzie obecnie możecie wykorzystać kod promocyjny “BETONLINE“!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Author

Miłośnik bowlingu, e-sportu, w szczególnie CS:GO 2018, a także ligi hokeju NHL. Przede wszystkim obstawiam na żywo, ale czasem zdarza mi się fajny singiel pre-match. Na blogu piszę o wszystkim co związane z bukmacherką. Czasem pokuszę się też o jakiś poradnik!

Comments are closed.

20 PLN BEZ DEPOZYTU

Kod Bonusowy - BETONLINE
18+. Hazard zwiazany jest z ryzykiem. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany.  LV BET zezwolenie nr. PS4.6831.9.2016.EQK
close-link
20 PLN bez depozytu w Etoto. Kod promocyjny: BETONLINE
close-image