Legalni bukmacherzy online

Jak dobrze wiadomo w swojej oferuje legalny bukmacher STS posiada gry karciane online, w której to można grać legalnie w takie gry karciane, jak chociażby pokera, wojnę oraz bakarat. Gracze, którzy chcąc skorzystać w wymienionych gier mogą w dodatku liczyć co tydzień na bonus do 25 złotych za przegrany kupon.

Legalne kasyno w Polsce online

Legalne gry karciane w Polsce online

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS, a dodatkowo wcześniej typer dokonał minimum jednej wpłaty.

Akcja „25 PLN co tydzień na Betgames” trwa do odwołania, ale składa się ona z okresów rozliczeniowych, a każda z nich trwa od poniedziałku od godz. 01:00 do niedzieli do godz. 23:59.

Gracz, który chce skorzystać z tej promocji musi mieć na uwadze, że do niej trzeba się zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez zalogowanie się na swoje konto na stronie www.STS.pl, a następnie w zakładkę tej akcji.

Warunki są niezwykle proste. Wystarczy w czasie jednego tygodnia obstawiać zakłady z Betgames. Gracze mogą tam legalnie pograć na żywo w takie gry jak pokera, wojnę czy Bakaret.

W ramach oferty specjalnej każdego tygodnia na koniec akcji bukmacher STS dokonuje zsumowania stawek za przegrane zakłady, a następnie przyzna bonus 10% za przegrane kupony:

Przykład: Typer przegrał łącznie 100 złotych w czasie jednego tygodnia w Betgames, w zamian otrzyma 10 złotych.

Warto jest mieć na uwadze, że każdego tygodnia każdy gracz może otrzymać maksymalnie 25 złotych.

legalny bukmacher betclic polska bonus za darmo
Kod promocyjny bukmachera Betclic na darmowy bonus cashback

Legalny poker w Polsce w STS

W dodatku to nie wszystko na co może liczyć każdy gracz w gry karciane Betgames. Bowiem bukmacher STS oferuje jeszcze akcję „Pewne 20 PLN na Betgames”.

W ramach tej promocji każdy gracz może otrzymać za przegrany pierwszy zakład bonus nawet o wartości 20 złotych.

Jaki jest kod promocyjny w STS?

Legalny bukmacher STS oferuje każdemu graczowi już na sam start darmowy freebet o wartości 29 złotych i to bez dokonywania żadnej wpłaty.

Jednak to nie wszystko na co może liczyć użytkownik. Bowiem bukmacher STS przyznaje bonus równowartości pierwszej wpłaty, w której to maksymalnie można otrzymać nawet 1200 złotych.

Powyższe bonusy będą aktywne jedynie wtedy, kiedy gracz wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” podczas rejestracji konta.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Author

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów sportowych online. Darmowe zakłady, frebebety, bonusy bez depozytów. Kody promocyjne do bukmacherów internetowych.

Comments are closed.

Bonus 3000 PLN + 100 PLN zakład bez ryzyka w Betfan. Kod promocyjny: BETFAN
close-image