Aktualny kod promocyjny

Limitowany pakiet powitalny wszystkim nowym użytkownikom oferuje bukmacher STS online. Na sam start można liczyć na różnego rodzaju bonusy: premie za depozyt i bezpieczne zakłady.

Bonus powitalny do 1640 PLN na start w STS online

Bonus powitalny do 1640 PLN na start w STS online

Chcąc skorzystać z pakietu powitalnego w pierwszej kolejności użytkownik musi dokonać rejestracji konta na stronie www.sts.pl. Cały ten proces zajmie dosłownie kilka chwil, ponieważ wystarczy podać swoje podstawowe dane.

Istotne w tym wszystkim jest to, aby wpisać kod promocyjny–>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Nie można zapominać, ze gracz później takiej możliwości nie będzie posiadał.

Najnowszy kod promocyjny w STS. 1640 PLN na start

Po spełnieniu tych warunków pozostaje graczowi już dokonanie pierwszego depozytu, za który to gracz otrzyma premie 100% wpłaty:

Przykład: użytkownik dokonał wpłaty w wysokości 200 PLN. Taka sama kwotę typer otrzyma w prezencie od bukmachera STS. To sprawi, że użytkownik będzie miał łącznie 400 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Bonus bez depozytu do 20 PLN

Nie można zapominać, że za kolejne dwa depozytu gracz będzie mógł liczyć na kolejne darmowe środki:

  • 50% za drugi depozyt do 500 PLN
  • 50 % za trzeci depozyt do 700 PLN

Dodatkowo za kolejne bonusy gracz będzie mógł liczyć na bezpieczne kupony. Do 100 PLN na zakłady bukmacherskie, a także do 20 PLN na sporty wirtualne i Betgames online. STS i inne najlepsze firmy bukmacherskie oferuje doskonałe promocje na start.

Łącznie gracz będzie mógł skorzystać z łącznego pakietu powitalnego o wartości 1640 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button