Przegląd funkcjonalności aplikacji mobilnej

Aplikacje mobilne w dzisiejszych czasach to dla bukmacherów absolutny priorytet i coś, bez czego – zdawałoby się – nie mogliby współcześnie funkcjonować. Swoją własną proponuje użytkownikom również bukmacher STS. Można nawet powiedzieć, że w STS rejestracja daje nam dostęp do jednej z najpotężniejszych aplikacji na rynku. Ale co tak właściwie ta apka oferuje? Jej podstawowe funkcjonalności opiszemy w naszym dzisiejszym wpisie.

aplikacja mobilna
Przegląd funkcjonalności aplikacji mobilnej

Szybkie logowanie się w serwisie

Prawdopodobnie najlepszą i najchętniej wykorzystywaną funkcjonalnością aplikacji mobilnej bukmachera STS jest możliwość szybkiego logowania. Koniec ze wpisywaniem własnych danych za każdym razem, gdy chce się obstawić. Choć to wciąż jest możliwe, apkę można powiązać z własnymi danymi biometrycznymi. Chodzi tutaj o odcisk palca lub skan własnej twarzy. Choć w STS rejestracja nie pozwala na to, a trzeba tego dokonać później (w ustawieniach konta), tego typu logowanie może w całości zastąpić nam to tradycyjne. Dzięki niemu szybko wejdziemy do gry i na pewno zaoszczędzimy masę czasu, przy okazji zachowując najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Powiadomienia typu PUSH

To dla tej funkcjonalności wielu typujących instaluje aplikację STS. Jest ona w stanie błyskawicznie informować nas o tym, co mogłoby nas interesować, a co jest powiązane z zakładami u tego właśnie bukmachera. Chodzi tu między innymi o:

  • nowe i dedykowane nam promocje bukmacherskie,
  • zmiany w wynikach obserwowanych przez nas meczów,
  • pojawienie się nowości w ofercie (w tym w ligach, które typujemy),
  • nowe wiadomości na czacie.

Każda wiadomość wyświetlana jest na ekranie naszego telefonu również wtedy, gdy nie znajdujemy się w aplikacji. To sprawia, że nigdy nie przegapimy czegoś ważnego dla nas. Powiadomienia możemy oczywiście w dowolny sposób skonfigurować. Tak, aby uniknąć pojawiania się tych, które tak właściwie mogą nas nie interesować.

Dostęp do pełnej oferty bukmachera

Aplikacja mobilna STS nie jest narzędziem dodatkowym, a pełnoprawną alternatywą dla serwisu internetowego tego właśnie bukmachera. Oznacza to, że za jej pośrednictwem jesteśmy w stanie zyskać dostęp do wszystkiego tego, co znajdziemy również na komputerze czy laptopie. Pełna oferta na zakłady sprawia, że nie pominiemy absolutnie nic, a tak właściwie będziemy mogli korzystać wyłącznie z aplikacji do tego, by zawierać zakłady. W aplikacji nie tylko wytypujemy wszystko to, co pozwoli nam wytypować bukmacher, ale i doładujemy własne saldo, dokonamy zmian w naszym profilu, wypłacimy ewentualne wygrane, przejrzymy statystyki oraz oczywiście skorzystamy ze wszystkich usług dodatkowych bukmachera. Również z usługi Betgames, która została wprowadzona stosunkowo niedawno. Apka jest na bieżąco aktualizowana, by w żaden sposób nie odstawać od serwisu internetowego tego operatora.

W aplikacji mobilnej bukmachera skorzystamy również z oferty promocyjnej. Dostępny w STS kod promocyjny możemy wpisać również rejestrując się za jej pośrednictwem. Skorzystamy też z bonusu powitalnego i wszystkich pozostałych akcji promocyjnych.

5 / 5. Ocen: 5

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button