Fortuna zwiększa wygrane graczom. „Happy Hours” 2020.

W związku z korona wirusem oferta bukmacherów jest bogata. Poza tym punkty stacjonarne operatorów są zamknięte. Jednak bukmacher eFortuna online oferuje graczom kupony bez podatku za grane zakłady z strony internetowej bądź aplikacji mobilnej.

Kupony bez podatku dla każdego.

Kupony bez podatku dla każdego.

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który posiada aktywne konto u bukmachera eFortuna, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Użytkownik, który chce skorzystać z tej oferty nie musi się do niej zapisywać. Jednak należy pamiętać, ze promocja „Happy Hours” aktywna jest od 16 do 29 marca do godziny 23:59.

Gracz, który chce liczyć na większa wygraną koniecznie musi do zakładu AKO lub MAXIKOMBI dodać bonus kursowy „Happy Hours”, który znajduje się na stronie głównej bukmachera eFortuna.

Warto jest mieć na uwadze, że na zakładzie mają prawą znajdować się co najmniej trzy zdarzenia, które wszystkie muszą pochodzić z oferty przedmeczowej. Natomiast minimalny kurs każdego z nich nie może wynosić mniej niż 1.15.

sts darmowy bonus 2020
Bonus 29 PLN bez wpłaty własnej u bukmachera STS. Kod promocyjny BETONLINE

Zdarzenia mogą pochodzić z każdej dyscypliny, jakie posiada bukmacher eFortuna. Zaczynając od piłki nożnej, koszykówki, a kończąc na dużo mniej zdanych rozgrywkach, jak snooker oraz esport.

Gracz sam wybiera również stawkę zakładu, ale należy mieć na uwadze, że z tej akcji są wykluczone wszystkie kupony, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Wygrana zostanie automatycznie zwiększona o 14% pod warunkiem, że zagrany przez gracza kupon spełnia powyższe warunki promocji oraz został on rozliczony, jako wygrany.

Nie można zapominać, że każdy użytkownik w ramach tej oferty może zagrać dowolną ilość kuponów.

Bonus bez wpłaty własnej online od eFortuny:

Zakłady bukmacherskie eFortuna online oferują każdemu nowego graczowi już na sam start pakiet powitalny, w którego skład wchodzą:

  • bonus bez wpłaty własnej o wartości 20 złotych
  • premię w formie środków bonusowych do 1000 złotych za dokonany pierwszy depozyt
  • zakład bez ryzyka do 115 złotych.

Wymienione powyżej bonusy będą aktywne wyłącznie wtedy, gdy gracz wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracji. Trzeba mieć jednak na uwadze, że jest to jedyna możliwość, aby je wpisać.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button