Kupony bez podatku u bukmachera Fortuna. Większe wygrane o 14%.

Tradycyjnie w każdy piątek, kiedy rozgrywane są mecze PKO Ekstraklasy bukmacher Fortuna oferuje graczom promocje, w której zwiększa wygrane o 14%.

„Happy Hours” na dzisiaj

„Happy Hours” w eFortuna na dzisiaj

Z tej oferty promocyjnej może skorzystać każdy gracz, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera Fortuna oraz wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Promocja aktywna jest w każdy piątek, w który swoje mecze rozgrywa PKO Ekstraklasa. Najbliższa okazja, aby z niej skorzystać będzie miała w dniu 28 lutego. Należy jedna mieć na uwadze, że akcja dostępna jest wyłącznie w godzinach 17:00 – 18:00.

Swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać. Jednak konieczne jest dodanie do zakładu bonusu kursowego”Happy Hours”.

W ramach tej akcji kwalifikują się wyłącznie kupony AKO oraz MAXIKOMBI, na których koniecznie muszą znajdować się minimum trzy zdarzenia.

sts darmowy bonus 2020
Bonus 29 PLN bez wpłaty własnej u bukmachera STS. Kod promocyjny BETONLINE

Należy jednak pamiętać, że na kuponie mogą być wyłącznie zdarzenia z oferty przedmeczowej na piłkę nożną. Oferta bukmachera Fortuna jest bogata, a poza tym emocji piłkarskich nie zabraknie, ponieważ przez nami pojedynki w najmodniejszych ligach zachodnich.

Warto jest nadmienić, ze w ramach tej akcji każdy gracz może zagrać dowolna ilość kuponów, ale stawka każdego z nich nie może być mniejsza niż 20 złotych. Poza tym w promocji nie bierze udział żaden zakład zawarty za środki bonusowe.

Wygrana automatycznie zostanie zwiększona przez bukmachera Fortuna. Jeśli, zagrany zakład spełnia powyższe warunki promocji oraz został rozliczony, jako wygrany.

Jaki jest kod promocyjny u bukmachera eFortuna?

Legalny w Polsce bukmacher Fortuna oferuje każdemu graczowi na start pakiet startowy, w którego skład wchodzą:

  • freebet o wartości 20 złotych bez wpłaty własnej
  • premia za depozyt do 1000 złotych
  • Cashback do 115 złotych na pierwszy za klad

Gracz z powyższych bonusów będzie mógł skorzystać jedynie wtedy, gdy wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” podczas rejestracji konta.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button