Bonus do 50 złotych dla każdego na Europejskie Puchary od BetClic

Po przerwie zimowej wracamy z rozgrywkami w europejskich pucharach, czyli w Lidze Mistrzów oraz Lidze Europy. W związku z tym bukmacher BetClic Polska przygotował promocję graczom, w której to zmniejsza ryzyko przegraj przyznając bonus o wartości 50 złotych.

BetClic „Combi Crush”

BetClic „Combi Crush”

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera BetClic Polska, a dodatkowo wcześniej dokonał minimum jedną wpłatę.

Akcja „Combi Crush” dostępna jest graczom do 20 lutego do godz. 21:00. Gracz, który chce skorzystać z tej ofert koniecznie musi się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie na stronie bukmachera www.BetClic.pl, a następnie w zakładce tej akcji.

W ramach tej promocji kwalifikują się kupony AKO, na którym koniecznie musi znajdować się co najmniej pięć zdarzeń. Wszystkie typy muszą pochodzić z rozgrywek z Ligi Mistrzów bądź Ligi Europy. Przed nami chociażby takie spotkania jak:

  • Atletico Madryt vs Liverpool
  • BVB vs PSG
  • Atalanta vs Valencia
  • Tottenham vs Lipsk
darmowy bonus bez ryzyka w betfan
Obstawianie bez podatku legalnie – Betfan kod promocyjny na bonus

Należy jednak mieć na uwadze, że kurs całkowity kuponu nie może być mniejszy niż 5.00.

Stawka minimalna kuponu to 50 złotych, ale z tej oferty są wykluczone automatycznie wszystkie zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe.

W ramach tej akcji kwalifikuje się wyłącznie pierwszy kupon, który spełnia powyższe warunki promocji. W przypadku wygranej cała kwota znajdzie się na koncie gracza. Natomiast jak okaże się on przegrany to typer otrzyma zwrot stawki do 50 złotych.

Aktualny kod promocyjny BetClic

Bukmacher BetClic Polska oferuje każdemu nowemu użytkownikowi pierwszy zakład bez ryzyka, aż do 550 złotych. Chcąc skorzystać z takiej formy bonusu koniecznie trzeba wpisać hasło promocyjne „KOD550” w formularzu rejestracji.

Wówczas kupon jak okaże się przegrany to gracz otrzyma całą kwotę, zaś w przypadku przegranej użytkownik może liczyć na zwrot całej kwoty, aż do 550 złotych.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button