Większe wygrane u bukmachera Forbet 12 kwietnia (piątek)

W piątek 12 kwietnia bukmacher Forbet zwiększa wygrane dla swoich graczy, którzy dokonają zakładu w godzin ach 06:00 -12:00.

Wygrywaj więcej z Forbet

Wygrywaj więcej z Forbet

Każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonał minimum jednego depozytu może wziąć udział w tej akcji. A co ważne swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Promocja trwa jedynie w piątek 12 kwietnia w godzinach 06:00 – 12:00. I to właśnie w tym okresie trzeba dokonać zawarcia kuponu, na którym muszą znaleźć się minimum trzy zdarzenia, a kurs każdego z nich będzie nie mniejszy niż 1.30. W dodatku bukmacher wymaga, żeby na kuponie znalazły się jedynie zdarzenia z oferty przedmeczowej bukmachera.

sts darmowy bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Należy jednak pamiętać, że z tej akcji są wykluczone wszystkie kupony, które:

  • zostały zawarte za środki bonusowe
  • zagrane zostały systemem

Jeżeli gracz spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym kupon został rozliczony jako wygrany to bukmacher automatycznie zwiększy wygraną o 12%.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button