Podstaw kupony u bukmachera Fortuna i odbierz 20 PLN

W sobotę 13 kwietnia bukmacher Fortuna zachęca swoich graczy do typowania spotkań na żywo i tym samym ma promocję. Za dwa kupony postawione z ofert LIVE bukmacher przyznaje bonus w kwocie 20 PLN.

Fortuna rozdaje bony po 20 PLN

Fortuna rozdaje bony po 20 PLN

Oferta promocja jest skierowana do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna oraz wcześniej dokonali minim jednego depozytu.

Co ważne swojego udziału w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Lecz należy pamiętać, że ta promocja obowiązuje jednie w sobotę 13 kwietnia w godzinach 16:00 -23:59. I to właśnie w tych godzinach trzeba dokonać co najmniej dwóch kuponów, na których będą znajdować się jedynie zdarzenia z ofert na żywo bukmachera Fortuna. Stawka kuponu musi wynieść nie mniej niż 20 PLN.

forbet kod bonusowy
forbet kod bonusowy

W tej akcji promocyjnej bukmacher Fortuna dopuszcza kupony:

  • pojedyncze
  • wielozdarzeniowe
  • maxikombi

Spełniając powyższe warunki promocji bukmacher Fortuna automatycznie przyzna bonus w wysokości 20 PLN w formie punktów FKP. I co że w tym wszystkim trafią one na konto gracza niezależenia od rozliczenia kuponu.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button