Legalni bukmacherzy online

Bukmacher STS przygotował bonus na spotkanie reprezentacji Polski z Macedonią. Jak zgarnąć kasę? Nie ma w tym nic skomplikowanego, a co najważniejsze – bonus jest dla starych graczy, którzy często bywają pomijani!

10 PLN na mecz Polska vs Macedonia. Awans na wyciągnięcie ręki, bonus STS - także!
10 PLN na mecz Polska vs Macedonia. Awans na wyciągnięcie ręki, bonus STS – także!

Bukmacher STS i darmowa kasa dla graczy!

Przygotowana przez STS darmowa kasa dostępna jest dla wszystkich, którzy spełnią jeden prosty warunek. Chodzi o postawienie kuponu składającego się z typu na mecz Polska – Macedonia Północna. Starcie rozpocznie się w dniu 13 października o godzinie 20.45.

Do promocji wliczają się kupony, w których znajdzie się zakład specjalny Lewandowski strzeli i Polska wygra do zera”. Typ musi być postawiony za dokładnie 21 PLN i może znaleźć się na jednym kuponie razem z innymi.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Polska zawiedzie? Gracz dostanie zwrot 10 PLN!

STS każdemu uczestnikowi przekaże 10 PLN, jeśli zakład związany z meczem Biało-Czerwonych okaże się nietrafiony. W przypadku nietrafienia innych typów pieniądze bonusowe nie są wypłacane.

Do promocji wliczają się jedynie zakłady przedmeczowe. Na jedno konto można otrzymać maksymalnie jedną premię. Kasa dostępna jest dla starych klientów – nowi mogą odebrać z kolei bonus powitalny!

Aktualna promocja na start w STS to nawet 1200 PLN przy pierwszej wpłacie, 29 PLN bez depozytu z kodem promocyjnym „BETONLINE” oraz 200 zł Bez Ryzyka na mecz Polska – Macedonia Północna.

Bonusy na mecz Polska – Macedonia Północna
🤑🤑🤑

  • 10 PLN zwrotu w razie nietrafienia zakładu specjalnego
  • 29 PLN bez depozytu dla nowych graczy z kodem „BETONLINE
  • 1200 PLN przy pierwszej wpłacie dla nowo zarejestrowanych
  • 200 PLN jako Zakład Bez Ryzyka (tylko dla nowych!)

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Author

Miłośnik bowlingu, e-sportu, w szczególnie CS:GO 2018, a także ligi hokeju NHL. Przede wszystkim obstawiam na żywo, ale czasem zdarza mi się fajny singiel pre-match. Na blogu piszę o wszystkim co związane z bukmacherką. Czasem pokuszę się też o jakiś poradnik!

Comments are closed.

Bonus 3000 PLN + 100 PLN zakład bez ryzyka w Betfan. Kod promocyjny: BETFAN
close-image