Jaki bonus na start dla nowych graczy w BetFan?

Bukmacher BetFan wprowadza nowym graczom najnowszy pakiet powitalny, gdzie na start można liczyć na bonus do 3000 PLN oraz pierwszy zakład bez ryzyka 100 PLN. Chcąc skorzystać z tych promocji wystarczy wpisać kod promocyjny BETFAN podczas rejestracji konta.

Czy BetFan wymaga wpisania kodu promocyjnego na bonus?

Czy BetFan wymaga wpisania kodu promocyjnego na bonus?

Oferta promocyjna skierowana jest do tych graczy, którzy wcześniej nie posiadali konta u bukmachera BetFan.

Warunki tej oferty są bardzo proste. Krok pierwszy to założenie konta na stronie bukmachera www.betfan.pl. Wystarczy tam wpisać swoje podstawowe dane osobowe, jak imię czy nazwisko. To wszystko sprawia, że ten proces nie zajmie zbyt wiele czasu. Szczególnie, że w Betfan istnieje opcja konta tymczasowego, z którego można korzystać przez kilka miesięcy, dopiero wtedy będzie wymagana pełna weryfikacja konta.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetFan

Chcąc liczyć na pakiet powitalny wystarczy wpisać kod promocyjny BETFAN. Dzięki temu bukmacher BetFan dokona aktywacji bonusów na start.

darmowy bonus bez ryzyka w betfan
Obstawianie bez podatku legalnie – Betfan kod promocyjny na bonus

Już za dokonanie trzech pierwszych wpłaty można otrzymać bonus nawet do 3000 PLN. Ponieważ legalny bukmacher BetFan przyznaje środki bonusowe równowartości depozytu, gdzie za każdą z trzech wpłaty można otrzymać do 1000 PLN.

Cashback u bukmachera BetFan

Poza tym pierwszy kupon u tego bukmachera jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka. Wystarczy zagrać kupon wielozdarzeniowy (AKO), którego kurs łączny musi wynieść co najmniej 2.20. Stawka kuponu natomiast nie może być mniejsza niż 20 PLN.

Jeśli okaże się, że faworyci Cię zawiedli to bukmacher BetFan dokona zwrotu 100% stawki kuponu. Maksymalnie można otrzymać 100 PLN. Taka promocja od bukmachera Betfan to świetna okazja na przetestowanie tego co oferuje, czyli zakłady, kursy itp. W przypadku porażki, stawka kuponu zostaje nam oddana.

Obstawianie bez podatku legalnie w Betfan

Ta promocja to HIT, w Betfan jest możliwość obstawiania bez podatku całej oferty zakładów! Cały podatek pokrywa Betfan, wystarczy mieć na kuponie minimum dwa wydarzenia o łącznym kursie nie mniejszym niż 2.0. Obstawianie bez podatku drastycznie zwiększa opłacalność zakładów i to powoduje, że Betfan stał się bardzo poważnym graczem na rynku legalnych zakładów bukmacherskich w internecie.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button