Legalni bukmacherzy online

Bukmacher BetFan wprowadza nowym graczom najnowszy pakiet powitalny, gdzie to na start można liczyć na bonus do 3000 PLN oraz pierwszy zakład bez ryzyka. Chcąc skorzystać z tych promocji wystarczy wpisać kod promocyjny BETFAN podczas rejestracji konta.

Czy BetFan wymaga wpisania kodu promocyjnego na bonus?

Czy BetFan wymaga wpisania kodu promocyjnego na bonus?

Oferta promocyjna skierowana jest do tych graczy, którzy wcześniej nie posiadali konta u bukmachera BetFan.

Warunki tej oferty są bardzo proste. Krok pierwszy to założenie konta na stronie bukmachera www.betfan.pl. Wystarczy tam wpisać swoje podstawowe dane osobowe, jak imię czy nazwisko. To wszystko sprawia, że ten proces nie zajmie zbyt wiele czasu.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetFan

Chcąc liczyć na pakiet powitalny wystarczy wpisać kod promocyjny BETFAN. Dzięki temu bukmacher BetFan dokona aktywacji bonusów na start.

BetFan kod promocyjny na start

Już za dokonanie trzech pierwszych wpłaty można otrzymać bonus nawet do 3000 PLN. Ponieważ legalny bukmacher BetFan przyznaje środki bonusowe równowartości depozytu, gdzie za każdą z trzech wpłaty można otrzymać do 1000 PLN.

Cashback u bukmachera BetFan

Poza tym pierwszy kupon u tego bukmachera jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka. Wystarczy zagrać kupon wielozdarzeniowy, którego kurs łączny musi wynieść co najmniej 2.20. Stawka kuponu natomiast nie może być mniejsza niż 20 PLN.

Jeśli okaże się, że faworyci Cię zawiedli to bukmacher BetFan dokona zwrotu 100% stawki kuponu. Maksymalnie można otrzymać 100 PLN.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Author

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów sportowych online. Darmowe zakłady, frebebety, bonusy bez depozytów. Kody promocyjne do bukmacherów internetowych.

Comments are closed.

20 PLN BEZ DEPOZYTU

Kod Bonusowy - BETONLINE
18+. Hazard zwiazany jest z ryzykiem. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany.  LV BET zezwolenie nr. PS4.6831.9.2016.EQK
close-link
20 PLN bez depozytu w LVbet. Kod promocyjny: BETONLINE
close-image