Kupony bez podatku u legalnego bukmachera LvBet

Przed nami zmagania dziesiątej kolejki francuskiej Ligue 1. Z tej okazji bukmacher LvBet przygotował promocję swoim graczom, w której to akcji zwiększa wygrane o 14%. Wystarczy zagrać kupon SOLO lub AKO, aby cieszyć się z większej wygranej.

LvBet większe wygrane o 14%

LvBet większe wygrane o 14%

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera LvBet, a poza tym wcześnie dokonali co najmniej jednej wpłaty.

W tej akcji kwalifikują się kupony SOLO i AKO, zagrane w dniach od 18 do 20 października. Jednak należy pamiętać, że na kuponie mogą znajdować się wyłącznie typy z dziesiątej kolejki francuskiej Ligue 1.

Jest niewątpliwie z czego wybierać, ponieważ zostaną rozegrane takie spotkania jak Nice vs PSG, Bordeaux vs St. Etienne, Monaco vs Rennes.

Bukmacher LvBet dopuszcza zdarzenia z oferty przedmeczowej jak i na żywo. Jednak należy wiedzieć, że kupon musi zostać zagrany z aplikacji mobilnej bukmachera LvBet.

Typer sam wybiera za jaką kwotę zostanie zagrany kupon, ale z akcji automatycznie są wykluczone kupony zagrane za środki bonusowe.

betfan kod promocyjny

Wygrana zostanie automatycznie zwiększona o 14% pod warunkiem, że zagrany kupon spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym został rozliczony jako wygrany. Każdy typer w ramach tej akcji może zagrać dowolną ilość kuponów.

LvBet jaki kod promocyjny na start?

Bukmacher LvBet oferuje nowym swoim graczom ciekawy pakiet powitalny, gdzie to na start można liczyć na:

  • freebet o wartości 20 PLN i to bez żadnej wpłaty
  • bonus 100% równowartości pierwszej wpłaty do 1000 PLN

Chcąc skorzystać z tych bonusów wystarczy wpisać jedynie wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta to sprawi, ze bukmacher LvBet dokona aktywacji pakietu powitalnego.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button