Legalni bukmacherzy online

Bukmacher Forbet w piątek – 5 kwietnia zwiększa wygrane dla swoich graczy. Wystarczy dokonać zawarcia kuponu w godzinach 06:00 – 12:00, aby cieszyć się z większej wygranej o 12%.

Forbet zwiększa wygrane o 12%

Forbet zwiększa wygrane o 12%

W promocji może wziąć udział każdy gracz, który ma zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonał minimum jednego depozytu. To wszystko sprawia, że nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani się zapisywać.

Promocja trwa jedynie w piątek – 5 grudnia w godzinach 06:00 – 12:00. I chcąc liczyć na ewentualną większą wygraną to właśnie w tych godzinach trzeba dokonać zawarcia kuponu.

Poza tym każdy kupon promocyjny musi spełniać następujące warunki promocji:

  • muszą na nim znaleźć się minimum trzy zdarzenia
  • kurs każdego z tych zdarzeń nie może być mniejszy niż 1.30
  • wszystkie zdarzenia znajdujące się na kuponie muszą pochodzić z oferty przedmeczowej bukmachera
etoto bonus za darmo 2019
etoto bonus za darmo 2019

Z tej promocji natomiast są wykluczone kupony:

  • zawarte za środki bonusowe
  • systemowe

Spełniając powyższe warunki promocji, a także jeżeli kupon zostanie rozliczony jako wygrany to operator automatycznie zwiększy wygraną o 12%.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Author

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów sportowych online. Darmowe zakłady, frebebety, bonusy bez depozytów. Kody promocyjne do bukmacherów internetowych.

Comments are closed.

Bonus 3000 PLN + 100 PLN zakład bez ryzyka w Betfan. Kod promocyjny: BETFAN
close-image