100% cashback w Forbet na nowy sezon żużlowy!

W piątek, to jest 5 kwietnia, startuje nowy sezon PGE Ekstraligi, czyli najlepszych rozgrywek żużlowych na świecie! Tak się składa, że bukmacher Forbet na tę okazję przygotował cashback 100% w wysokości 99 PLN!

100% cashback w Forbet na nowy sezon żużlowy!
100% cashback w Forbet na nowy sezon żużlowy!

Cashback na żużel

Bukmacher Forbet organizuje promocję dla wszystkich klientów, którzy postawią zakład kwalifikacyjny. W ramach tej oferty każdy może zdobyć maksymalnie jeden cashback.

Organizator bierze pod uwagę pierwszy kupon postawiony w okresie promocji przez każdego uczestnika. Co oczywiste, liczą się tylko zakłady spełniające warunki podane w regulaminie.

etoto bonus za darmo 2019
etoto bonus za darmo 2019

Zwrot bukmacherski Forbet

Jeżeli chcesz otrzymać ewentualny zwrot, musisz zagrać kupon za dokładnie 99 PLN, w którym zawrzesz co najmniej 4 zdarzenia sportowe z oferty Forbet.

Uwaga! Musisz do kuponu dołożyć dowolny typ (jest od tego kilka wyjątków: draw no bet, drużyna gospodarzy/drużyna gości wygra nie ma zakładu) na mecz forBET Włókniarz Częstochowa – truly.work Stal Gorzów, gdyż w przeciwnym twoja aktywność nie zostanie zaliczona!

Do zdobycia jest pełen zwrot w przypadku, gdy to mecz promocyjny popsuje ci kupon. Jeżeli natomiast w zakładzie nie wejdą ci dwa spotkania, zgarniesz 50% cashbacku!

To jak, masz już swoje typy na zbliżającą się kolejkę PGE Ekstraligi? W takim razie pamiętaj, iż na skorzystanie z najnowszej promocji Forbet masz czas tylko do 5 kwietnia!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button