Typuj Ligę Mistrzów i Ligę Europy i wygrywaj więcej. Bonusy co tydzień dla graczy od STS

Specjalną ofertę promocyjną swoim typerom na Ligę Mistrzów i Ligę Europy przygotował bukmacher STS. Użytkownicy, którzy obstawiają wspomniane rozgrywki mogą liczyć na dodatkowe środki co tydzień nawet do 100 PLN.

Bonusy dla typerów na europejskie puchary do 100 PLN

Bonusy dla typerów na europejskie puchary do 100 PLN

Śmiało można powiedzieć, że emocji w najbliższych dniach na pewno nie zabraknie. Przed nami arcyciekawe pojedynki zarówno w Lidze Mistrzów, ale i Lidze Europy.

Bukmacher STS natomiast w swojej ofercie promocyjnej ma akcję „Europejskie Puchary. Gwarantowane bonusy”, która składa się z okresów rozliczeniowych, a każdy z nich dostępny jest:

  • 10.08.2020 – 16.08.2020
  • 17.08.2020 – 23.08.2020

Promocja polega na obstawieniu meczy, a w zamian można liczyć na extra premię. W czasie każdego etapu na konto typerów może trafić nawet 100 PLN. Chcesz skorzystać z tej oferty? Jak tak, to musisz mieć na uwadze, ze koniecznie trzeba się do niej zapisać na stronie www.STS.pl.

Bonus za obstawienie meczy w STS:

Dopuszczone przez bukmachera STS w promocji „Europejskie Puchary. Gwarantowane bonusy” są wyłącznie zakłady AKO, czyli tzw. wielozdarzeniowe, których kurs całkowity nie może być mniejszy niż 1.85.

sts darmowy bonus 2020
Bonus 29 PLN bez wpłaty własnej u bukmachera STS. Kod promocyjny BETONLINE

Kolejny istotny aspekt jest taki, że bukmacher online wymaga, aby na zakładzie znajdował się minimum jeden typ z rozgrywek piłkarskich, tj:

  • Ligi Mistrzów
  • Ligi Europy

Poza tym kupon zawarty w danym okresie rozliczeniowym musi również zostać w nim rozliczony. Za postawione co najmniej 100 PLN gracz otrzyma w gratisie 10 PLN. Podczas trwania każdego etapu na konta graczy może trafić nawet 100 PLN.

Najnowszy bonus powitalny u bukmachera STS na start:

Każdy nowy gracz, który dokona rejestracji konta online u legalnego bukmachera STS może już na sam początek otrzymać extra środki. Dokładnie mówiąc nawet 1229 PLN. A w skład pakietu powitalnego wchodzą:

  • pewne 29 PLN za dokonanie wpłaty własnej bez dokonania depozytu
  • premia równowartości wpłaty własnej do 1200 PLN

Użytkownik, który chce skorzystać z powyższych bonusów musi mieć na uwadze, że koniecznie trzeba wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Bowiem jest to jedyna możliwość, aby dokonać aktywacji wyżej wspomnianych bonusów.

Jeśli posiadasz już konto u legalnego bukmachera STS online możesz skorzystać z usługi Betgames, czyli gier karcianych. Dostępne są tam przecież takie gry, jak chociażby poker online.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button