Tor na Służewcu. U jakiego bukmachera obstawiać?

Wyścigi konne nie są w Polsce bardzo popularną dyscypliną, jednak na pewno wzbudzają ostatnio spore zainteresowanie. Na pewno słyszeliście, czym jest tor na Służewcu, ale czy wiecie u jakiego bukmachera można obstawiać gonitwy?

Tor na Służewcu. U jakiego bukmachera obstawiać?
Tor na Służewcu. U jakiego bukmachera obstawiać?

Wyścigi koni jak obstawiać w zakładach?

Gracze w Polsce nie mają zbyt dużego wyboru, jeśli decydują się na obstawianie wyścigów konnych. Do tej pory możliwe było jedynie korzystanie z takich działów jak Wirtualne Sporty. Obecnie dochodzi do tego marka Traf Zakłady Wzajemne, która nie tak dawno otrzymała licencję na przyjmowanie zakładów w internecie.

Biorąc pod uwagę, że Traf jeszcze nie uruchomił swojej platformy do typowania, nie jesteśmy w stanie dokładnie stwierdzić, kiedy będzie można obstawiać wyścigi prawdziwych koni. Tor na Służewcu odwiedza coraz więcej osób, ale na ten moment można grać w jego przypadku tylko i wyłącznie na miejscu, w naziemnym punkcie bukmacherskim.

sts darmowy bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Na ten moment żaden polski bukmacher, nawet te najpopularniejsze jak Forbet czy Fortuna, nie pozwalają swoim graczom na typowanie gonitw, które mają miejsce w prawdziwym świecie. Kto wie, może pojawienie się w branży online Totalizatora Sportowego zmieni nieco sytuację, a nawet doprowadzi do jakiejś małej, bukmacherskiej rewolucji?

Czekając na konkrety, warto już teraz zająć się edukacją w kwestii obstawiania wyścigów. jest to pasjonujące zajęcie, które skradło serca wielu typerów na całym świecie. Czy w Polsce będzie podobnie? Jeżeli tylko internetowe zakłady będą działały prawidłowo i będą łatwo dostępne, jesteśmy przekonani, że tak!

A co, gdy chcielibyśmy postawić na jakąś wirtualną gonitwę? Można to zrobić chociażby u legalnego bukmachera Fortuna, gdzie można obecnie wpisać specjalny kod bonusowy BETONLINE„. Jeżeli nie macie jeszcze konta do obstawiania, założycie je w kilka chwil na www.eFortuna.pl!


Traf-Zakłady Wzajemne zezwolenie z dnia 30 listopada 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button