Automaty Forbet do obstawiania. Opinie graczy

Od pewnego czasu na rynku dostępne są automaty Forbet do obstawiania meczów. Co gracze sądzą na ich temat? Czy urządzenia tego typu są w stanie całkowicie zastąpić punkty stacjonarne?

Automaty Forbet do obstawiania. Opinie graczy
Automaty Forbet do obstawiania. Opinie graczy

Terminale Forbet

Punkty stacjonarne Forbet uruchomione zostały w 2018 roku. To właśnie wtedy bukmacher uzyskał licencję na przyjmowanie zakładów w oddziałach naziemnych. Chociaż mało kto się tego spodziewał, Forbet postanowił zrezygnować ze standardowych miejscówek do obstawiania, a zamiast nich postanowił zaoferować klientom tak zwane terminale.

Co gracze sądzą na temat automatów od marki Forbet? Przede wszystkich chwalą fakt, iż są one bardzo proste w obsłudze. Tak naprawdę wystarczy chwila, by nauczyć się większości opcji niezbędnych do grania na pieniądze zarówno pre-match, jak i w Zakładach Na Żywo.

sts darmowy bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Opisywana marka znana jest z wprowadzania różnego rodzaju nowinek bukmacherskich na polski rynek. Ostatnio pojawiły się w nim, między innymi, szybkie kupony Forbet. Przyjęły się one podobno wyjątkowo dobrze, a czy to samo możemy powiedzieć o terminalach? Często podawaną zaletą jest fakt, iż można w nich grać anonimowo, a co za tym idzie – nie potrzebujemy rejestracji

Wszystko wskazuje na to, że Forbet będzie nadal kontynuował politykę związaną z obstawianiem meczów na automatach. Lokali z tymi urządzeniami pojawia się na mapie Polski coraz więcej i raczej nie ma szans na to, by miało się to zmienić w najbliższym czasie.

Kod promocyjny „BETONLINE” wykorzystasz na www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Dodaj komentarz

Back to top button